ZAMÓWIENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

 

ZAMÓWIENIA GRUPOWE DLA FIRM

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na grupowe zamówienia biletów oraz dedykowane usługi concierge, stworzyliśmy specjalną ofertę dla Firm i Instytucji. Chcielibyśmy zaproponować Państwu kompleksową obsługę udziału w wydarzeniach artystycznych. Żeby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom, każde zamówienie jest realizowane indywidualnie przez naszego konsultanta.

Mając na uwadze charakterystykę zamówień, chcielibyśmy zaproponować Państwu naszą ofertę:

BILETY GRUPOWE

Rezerwacje grupowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą nabyć większą pulę biletów za jednym razem. Żeby złożyć zamówienie, wystarczy wysłać nam e-maila. Bilety zostaną wydrukowane u nas na specjalnych blankietach i wysłane do Państwa kurierem pod wskazany adres.

VOUCHER EBILET

Voucher eBilet.pl może być wykorzystany na zakup biletów w serwisie internetowym www.eBilet.pl. Każdy voucher jest opatrzony unikalnym kodem, dzięki któremu można dokonać płatności za bilet. Voucher eBilet.pl występuje w dwóch formach: tradycyjnej – papierowej i elektronicznej. Voucher elektroniczny ma postać pliku PDF i jest wysyłany drogą mailową. Z kolei elegancki papierowy voucher jest pakowany w kopertę i stanowi idealny podarunek dla pracowników oraz klientów Państwa firmy.

DLACZEGO WARTO?

Czas i komfort
Wystarczy, że złożą Państwo zamówienie telefonicznie lub drogą elektroniczną, a my zajmiemy się wszystkim. Nie ma już potrzeby, by stać w kolejce po bilet. Bilety zostaną dostarczone Państwu kurierem pod wskazany adres.

Nieograniczony dostęp do wydarzeń kulturalnych
To, co wyróżnia eBilet.pl, to różnorodna i bogata oferta wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych. Współpracując z nami, są Państwo informowani na bieżąco o aktualnych koncertach, spektaklach, czy imprezach. Dzięki temu, mają Państwo możliwość wyboru spośród szerokiej palety wydarzeń kulturalnych.

Gwarancja najwyższej jakości
Składając u nas zamówienie, mają Państwo pewność, że nasz zespół da z siebie wszystko, by sprostać wymaganiom naszych klientów. To również gwarancja, że korzystając z naszych usług, będą Państwo wspaniale spędzać czas podczas wybranej przez siebie formy rozrywki.

Co więcej, nawet jeśli wydarzenia, które Państwa interesuje, nie ma w naszym serwisie, możemy postarać się zdobyć bilety specjalnie dla Państwa!

W celu uzgodnienia szczegółów współpracy, czasu realizacji oraz innych ważnych kwestii prosimy o kontakt: tel.(22) 122 80 99 po włączeniu sekretarki proszę wybrać 3

Dowiedz się więcej
*
*
*
*
* pola wymagane

Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi i załatwienia Twojej sprawy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu polegającego na umożliwieniu naszym Użytkownikom kontaktu elektronicznego z eBilet Polska Sp. z o.o. Jednocześnie prosząc o informacje, które będą stanowiły materiały marketingowe, wyraźnie potwierdzasz zgodę na otrzymanie tych zamówionych informacji handlowych drogą elektroniczną. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/