Wszechmocni w sieci

Wszechmocni w sieci

Zapraszamy na spektakl Wszechmocni w sieci do Teatru Kamienica w Warszawie! Wszechmocni w sieci to już trzeci, po My, Dzieci z Dworca ZOO i Dopalacze. Siedem stopni donikąd z profilaktycznych tytułów Teatru Kamienica zrealizowany z myślą o dorastającej młodzieży. Wszechmocni w sieci bilety na spektakl już w sprzedaży.

 

Spektakl jest adresowany do młodzieży powyżej 13 roku życia.

O spektaklu Wszechmocni w sieci

Lajki, stories, snapy – to świat, w którym dzisiaj żyją młodzi ludzie. Akceptacja siebie, relacje, uczucia zależne są od liczby kciuków, serduszek i cukierkowych komentarzy. Co się stanie kiedy jednak przyjdzie zmierzyć się z cyberprzemocą, hejtem, mową nienawiści?

 

Spektakl porusza współcześnie aktualny problem przemocy w cyberprzestrzeni. W dobie myślenia, że w Internecie wolno wszystko, wszystkim, a jednocześnie nic nie ginie, wszystko zostawia po sobie ślad… dojrzewają kolejne pokolenia, dla których realny świat staje się jedynie miejscem fizjologicznym. To w Sieci przeżywają swoje życia, poznają się, zakochują, ale też kłócą i wyzywają. Tam pod wykreowanymi profilami skrywają swoje prawdziwe, zagubione, pełne skrajnych emocji oblicza. Szukają odpowiedzi na nigdy nie zadane w głos pytania. Narażone na cios z każdej strony, atakują pierwsze. Bo lepiej być drapieżnikiem niż ofiarą. Wszystkie ruchy dozwolone, nie ma konsekwencji…

 

Problemem jednak staje się zmierzenie z rzeczywistością. Dotkliwy staje się brak klawisza WSTECZ…

 

Wszechmocni w sieci to spektakl twórców poprzedniego projektu podejmującego problem dopalaczy, który spotkał się z wielkim uznaniem zarówno dorosłych, jak i młodzieży.

Wszechmocni w sieci obsada i twórcy

  • Autor: Wawrzyniec Kostrzewski
  • Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
  • Współpraca reżyserska: Olga Sarzyńska
  • Muzyka: Piotr Łabonarski
  • Projekcje: Maria Matylda Wojciechowska
  • Obsada: Olga Sarzyńska/Dominika Majewska, Katarzyna Ucherska/Maria Semotiuk, Marcin Stępniak, Justyna Sieńczyłło

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wszechmocni w sieci
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/