Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

SPRAWDŹ BILETY

Teatralna wersja kultowego filmu Petera Weira w inscenizacji Och Teatru - zapraszamy na spektakle do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Stowarzyszenie Umarłych Poetów. Stowarzyszenie Umarłych Poetów bilety już dostępne!

Stowarzyszenie Umarłych Poetów spektakle

Spektakl Stowarzyszenie Umarłych Poetów można zobaczyć na scenie wyjazdowej:

Stowarzyszenie Umarłych Poetów Och Teatr

W prestiżowej męskiej szkole z internatem jaką jest Akademia Weltona ponownie zaczyna się rok szkolny. Do grupy nauczycieli dołącza John Keating - charyzmatyczny wykładowca języka angielskiego. Akademia kształci w duchu tradycji, ważne są honor, dyscyplina i doskonałość. Dla nowego wykładowcy ważne są natomiast ciekawość świata, wrażliwość na literaturę piękną, umiejętność samodzielnego myślenia i chęć rozwijania indywidualnych pasji. Te wartości jego uczniowie próbują realizować w tajnym klubie entuzjastów poezji. Czy restrykcyjne postrzegana tradycja zwycięży nad prawem do marzeń, wolności i młodzieńczego buntu?

Stowarzyszenie Umarłych Poetów obsada 

  • Wojciech Malajkat
  • Adrian Brząkała
  • Mirosław Kropielnicki
  • Jędrzej Hycnar,
  • Paweł Pabisiak,
  • Radomir Rospondek,
  • Jakub Sasak,
  • Aleksander Sosiński,
  • Jędrzej Wielecki
  • Weronika Łukaszewska
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Stowarzyszenie Umarłych Poetów BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/