Ślub doskonały

Ślub doskonały

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na spektakl Ślub doskonały! Na scenie plejada gwiazd, m.in. Agnieszka Kaczorowska, Edyta Herbuś i Michał Milowicz. Ślub doskonały bilety już dostępne.

Ślub doskonały spektakle

Ślub doskonały o spektaklu

Twórcy tytułów: "Mayday 2", "Szalone Nożyczki" oraz "Pomoc Domowa" zapraszają na najnowszą odsłonę spektaklu pt. „Ślub doskonały”.

 

To jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. Sztuka cieszy się nieustającą popularnością począwszy od scen Brodwayu aż po każdy zakątek globu!

 

Traktuje o zawsze aktualnym dylemacie miłosnym, a właściwie o odwiecznej walce serca z rozumem. 

W dniu ślubu przed oczyma bohaterów stają egzystencjalne pytania: małżeństwo z rozsądku i pod społeczną presją? Czy może pełna szczęścia i radości wolność w otulinie prawdziwej miłości?

 

Autor genialnie przeprowadza 7 różnorodnych postaci przez cały wachlarz emocjonalny tym samym prowokując Widza do łez ze śmiechu, a czasem nawet do romantycznego wzruszenia…

 

Niesamowicie wartka akcja, błyskotliwe dialogi oraz doborowe towarzystwo wywoła u Państwa radość i poczucie świetnie spędzonego czasu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Czas trwania spektaklu: ok 2 godziny (w tym przerwa).

 

Wizję reżysera - Rafała Sisickiego zaprezentuje charyzmatyczna obsada pełna pasji, energii i dobrego humoru:

 

1. Michał Milowicz / Daniel Józek QCZAJ

2. Agnieszka Kaczorowska-Pela / Edyta Herbuś

3. Anna Gzyra / Magdalena Górska 

4. Daria Zawratyńska

5. Magdalena Waligórska/ Olga Borys 

6. Mateusz Łapka / Filip Orliński 

7. Marcin Mroczek/ Rafał Mroczek

 

Autor: Robin Hawdon 

Reżyseria: Rafał Sisicki 

Producent: Kamila Polak

 

Przekład: Elżbieta Woźniak

Opracowanie tekstu: Rafał Sisicki

Scenografia i kostiumy: Zofia Wiśniewska, Dominika Wasiak, Natalia Cicha

Asystent reżysera: Dominik Gorbaczyński

Asystent produkcji: Zuzanna Domonik

Światło i dźwięk: Filip Kucharczyk

Autor zdjęć: Edyta Bartkiewicz

Autor plakatu: Jacek Szekalski

Koordynator: Zofia Plota

Produkcja: Teatr Fabryka Marzeń

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ślub doskonały
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Ślub doskonały BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/