Dajcie mi Tenora! Teatr Capitol

Dajcie mi Tenora! Teatr Capitol

SPRAWDŹ BILETY

Dajcie mi Tenora w Warszawie! Zapraszamy na spektakl Dajcie mi Tenora! do Teatru Capitol. To bestsellerowa komedia Kena Ludwiga, autora brodwayowskich hitów. Dajcie mi tenora bilety już w sprzedaży!

Dajcie mi Tenora fabuła

Zachęcamy, aby przed pójściem do Teatru zapoznać się z obowiązującym regulaminem.

 

Wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze zapowiada komediowy majstersztyk! Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Tuż przed uroczystą galą „Otella” wszystko może jednak zacząć szwankować, zwłaszcza gdy główna gwiazda wieczoru kaprysi. A co się stanie jeśli maestro straci formę? Czy bez mistrza uda się uratować przedstawienie? Kto oprócz niego może zagrać Otella i zachwycić publiczność niebiańskim głosem?

Dajcie mi Tenora w Teatrze Capitol

Nowojorska realizacja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze na scenę z sukcesem przeniosło już ponad 200 teatrów na całym świecie. Premierę Teatru Capitol reżyseruje mistrz komedii Marcin Sławiński, który do odegrania przezabawnych postaci zaprosił prawdziwy panteon gwiazd. Kostiumy zaprojektowała Justyna Chyścicka, a autorką projektu scenografii jest Joanna Pielat. W spektaklu nie zabraknie pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

 

Spektakle wyjazdowe:

 • Otrębusy - Centrum Matecznik Mazowsze

Dajcie mi Tenora obsada:

 • MAX - Marek Kaliszuk/ Artur Chamski
 • DIANA - Katarzyna Żak/ Katarzyna Skrzynecka/Elżbieta Romanowska
 • TITO - Olaf Lubaszenko/ Grzegorz Halama/ Jacek Lenartowicz
 • SANDERS -Tomasz Obara/ Wojciech Wysocki
 • MAGGIE - Marta Marzęcka/ Marta Wierzbicka/Michalina Sosna
 • MARIA - Katarzyna Zielińska/ Andżelika Piechowiak/Aleksandra Grzelak
 • BELLHOP - Hiroaki Murakami/ Łukasz Gosławski
 • JULIA - Anna Gornostaj/ Halina Bednarz

Dajcie mi Tenora twórcy:

 • Reżyseria: Marcin Sławiński
 • Przekład : Elżbieta Woźniak
 • Scenografia: Joanna Pielat
 • Kostiumy: Justyna Chryścicka
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dajcie mi Tenora! Teatr Capitol
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dajcie mi Tenora! Teatr Capitol BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/