FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022

WAŻNE INFO  W przypadku awansu reprezentacji Polski kobiet do drugiej grupy (odbywającej się w Łodzi) nasza drużyna swoje mecze będzie rozgrywać na Atlas Arenie. Pełny harmonogram gier w Łodzi będzie znany po zakończeniu meczów grupowych”.

 

Największe wydarzenie światowej siatkówki w wydaniu żeńskim, czyli FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022 w Polsce i Holandii! Zmagania najlepszych drużyn globu potrwają od 23 września do 15 października.

 

Reprezentacja Polski stanie w szranki w całkiem nowej odsłonie i pod wodzą nowego szkoleniowca, którym na początku tego roku został Włoch Stefano Lavarini. Ranga imprezy, renoma trenera, mocny skład i status gospodarza obiecują wielkie emocje i budzą nadzieje na dobry wynik Biało-Czerwonych.

FIVB Mistrzostwa Świata Kobiet w piłce siatkowej 2022

Nowymi punktami na siatkarskiej mapie nie są za to Gdańsk, Łódź i Gliwice: miasta-gospodarze polskiej części turnieju, pamiętające dawniejsze i nowsze tryumfy wielkie wydarzenia z tej dyscypliny.

 

W gdańskiej ERGO ARENIE będziemy gościć fazę grupową Mistrzostw z udziałem reprezentacji Polski (27 września – 1 października), w Sport Arenie w Łodzi odbędzie się faza grupowa bez udziału naszej reprezentacji (29 września – 1 października).

 

Po zakończeniu tego etapu rozgrywek przeniesiemy się do Łodzi, gdzie zostanie rozegrana druga faza grupowa – w Altas Arenie oraz Sport Arenie mecze rozgrywać się będą w dniach 4-8 października. Na sam koniec polskiej części turnieju gościć będziemy w Gliwicach w dniach 11-12 października.

Harmonogram Turnieju:

Gdańsk, grupa B, z udziałem reprezentacji Polski, ERGO ARENA

 

27 września 

14:00 TUR - KOR

17:30 DOM - CRO

20:30 POL - THA

28 września

14:00 THA - CRO

17:30 TUR - DOM

20:30 POL - KOR

29 września

14:00 KOR - THA

17:30 TUR - CRO

20:30 POL - DOM

1 października

14:00 DOM - THA

17:30 KOR - CRO

20:30 POL - TUR

 

Łódź, grupa C, bez udziału reprezentacji Polski, Sport Arena

 

29 września

13:00 CAN - KAZ

16:00 SRB - GER

19:00 USA - BUL

30 września

13:00 SRB - KAZ

16:00 BUL - CAN

19:00 USA - GER

1 października

13:00 BUL - KAZ

16:00 GER - CAN 

19:00 USA - SRB

 

Łódź, grupa F, Atlas Arena

 

4 października

17:30 USA-DOM

20:30 SRB-POL

5 października

17:30 TUR-CAN

20:30 USA- POL

7 października

17:30 USA-TUR

20:30 POL-CAN

8 października

17:30 SRB-TUR

20:30 POL-GER

 

Łódź, grupa F, Sport Arena 

 

4 października

15:00 THA-CAN

19:00 TUR-GER

5 października

15:00 THA-GER

19:00 SRB-DOM

7 października

15:00 SRB-THA

19:00 DOM-GER

8 października

15:00 USA-THA

19:00 DOM-CAN

 

Gliwice, 1/4 i 1/2, Arena Gliwice

 

11 października 17:30/20:30USA-TUR/ SRB - POL

12 października 20:30 - USA - SRB

 

Informacje dodatkowe:

  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny
  • Bilety dla osób z niepełnosprawnościami - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet. Zamówienia będą realizowane po 15 września.
  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 osób) -prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet.
  • Bilety są całodniowe, czyli obowiązują na wszystkie mecze odbywające się danego dnia na danej hali.
  • W przypadku awansu reprezentacji Polski kobiet do drugiej grupy (odbywającej się w Łodzi) nasza drużyna swoje mecze będzie rozgrywać na Atlas Arenie.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

 

Wykorzystanie Vouchera PZPS:

Kod Vouchera PZPS należy wpisać przy wyborze metody płatności.

Voucher PZPS nie będzie mógł zostać dopisany do utworzonego już zamówienia jeżeli Klient zapłacił uprzednio bez użycia Vouchera. Wydawca nie będzie zwracał Klientom środków pieniężnych za Bilet, jeśli Klient decyduje się na opłacenie rezerwacji Voucherem już po dokonaniu płatności inną metodą.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/