Smykofonia
Smykofonia
Smykofonia
Smykofonia

Smykofonia

Smykofonia to sezon koncertowy dla melomaluszków i całej rodziny! Zapraszamy do nabycia biletów na Smykofonię na Grochowskiej (Sinfonia Varsovia ) oraz w Terminalu Kultury Gocław.

Smykofonia bilety

Zapraszamy na koncerty do Sali Prób Sinfonii Varsovii na ul. Grochowskiej 272 w Warszawie.

 

Bilety w cenie:

 • dla dzieci do ukończenia 1 roku życia (6 zł)
 • dla dzieci powyżej 1 roku życia (18 zł)
 • dla dorosłych/opiekunów (25 zł)

Pamiętajcie, że dzieci mogą uczestniczyć w Smykofonii jedynie pod opieką rodziców. Honorujemy bilety wyświetlane na urządzeniach elektronicznych.

Smykofonia na Grochowskiej „Pan Listopad gra na basie”

Zbliżają się Andrzejki, dlatego dźwiękami fletu, kontrabasu, fortepianu (oraz instrumentów perkusyjnych) wyczarujemy utwory mające taneczny charakter (m.in. „Taniec Anitry”, „Taniec Słonia”).

 

Bohater piosenki „Pan Listopad gra na basie” –  wesoły i roztańczony zaprosi dzieci i rodziców do wspólnej zabawy.

 

Wykonawcy:

 • Daniel Rybicki – flet
 • Konrad Kubicki – kontrabas
 • Artur Pilch –  fortepian
 • TBA – instrumenty perkusyjne
 • Adriana Wdziękońska, czyli Ciocia Ada – prowadzenie

Smykofonia na Grochowskiej „Pamiątki znad morza”

Zabrzmią rozgrzewające dźwięki z tropikalnego Saint Thomas, piasek ukryty w grzechotkach i cała rodzinka muszelek. Fale zaszumią, popłyną i zmienią się w prawdziwy sztorm. Spróbujemy wyczarować ciszę na morzu (wiadomo, że na chwilkę!) a potem pożeglujemy daleko i pobujamy się w rytm fal. Odpłyniemy trochę w stronę jazzu pod banderą Kuby Paulskiego, a potem wrócimy: z kamykiem, muszelką, piosenką. Chodźcie z nami po pamiątki znad morza!

 

Wykonawcy:

 • Kuba Paulski – gitara
 • Rafał Różalski – kontrabas
 • Bartosz Szablowski – perkusja
 • Anna Szawiel – głos, prowadzenie

Smykofonia w Terminalu Kultury „Muzyczne przygody Robin Hooda”

Robin Hood i jego weseli kompani zapraszają na muzyczną podróż do tajemniczego Lasu Sherwood. Śpiew ptaków, zabawa przy ognisku w rytm tańców szkockich i rozmarzone ballady staroangielskie to świat Robin Hooda, który grając na swym czarodziejskim oboju opowie wiele niezwykłych historii.

 

Wykonawcy:

Tytus Wojnowicz – obój

Grzegorz Lalek – skrzypce , gitara, mandolina

Piotr Kopietz – akordeon

Sebastian Wypych – kontrabas

Joanna Lalek – prowadzenie

 

Zapraszamy serdecznie!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Smykofonia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/