Teatr Cieni Baśni Andersena

Teatr Cieni Baśni Andersena

ZMIANA MIEJSCA Spektakl w Bydgoszczy, zaplanowany na 24 listopada zostaje przeniesiony z teatru Adria do Multikina Bydgoszcz.

 

Zapraszamy na wyjątkowe spektakle Teatru Cieni Baśni Andersena! Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach. Teatr Cieni Baśni Andersena bilety już w sprzedaży.

WCZEŚNIEJ REZERWUJESZ – WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Kupując bilet już dziś - każdy Twój bilet jest tańszy o 5 zł.

O spektaklach Teatru Cieni Baśni Andersena

Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem.

 

Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów. Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko.

Teatr Cieni Baśni Andersena spektakle

Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach. To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.

 

  •  Brzydkie kaczątko uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna  cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.  
  •  Mała syrenka doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne  marzenia i dążyć do ich realizacji.  
  •  Urocza Calineczka przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to  prawdziwy skarb.  

Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie  przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu  kurtyny.  

 

To jednak nie wszystko! 

Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie  przygotowanej dla Was ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia! Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana.

 

PROMOCJA Wcześniej rezerwujesz – więcej zyskujesz

Upewnij się, że nie przegapisz tego wydarzenia i zarezerwuj bilet już teraz a dodatkowo zyskasz 5 zł. rabatu na każdy Twój bilet! Promocja trwa tylko do 25 lipca.

Od 26 lipca cena każdego biletu będzie wyższa o 5 zł.

 

Co mówią o nas widzowie?

“Wybraliśmy się z mężem i dziećmi na spektakl w Poznaniu. Muszę przyznać że

dawno nic, ani nikt nas tak nie zachwycił. "Teat r Cieni Baśni Andersena" to

historie opowiadane przez wspaniałych aktorów. Dzieciaki były oczarowane!

Polecam Gorąco!!!” - Marlena Paetz

“Miałam przyjemność być z moimi przedszkolnymi 6 - latkami na spektaklu Teatr Cieni baśni H. CH. Andersena piękne widowisko, dzieciakom podobało się bardzo, mnie również” - Magdalena Kawecka.

“Miałam przyjemność być z moimi przedszkolnymi 6 - latkami na spektaklu

Teatr Cieni baśni H. CH. Andersena piękne widowisko, dzieciakom podobało

się bardzo, mnie również” - Magdalena Kawecka

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo trwa spektakl?
Przedstawienie trwa około 75 min. i zawiera jedną 15-sto minutową przerwę.

Czy Teatr Cieni Baśni Andersena jest odpowiedni dla dzieci? Spektakl polecamy szerokiej publiczności. Jako poradę dla dorosłych przyprowadzających młodych widzów podpowiadamy, że spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat.

Wszystkim osobom w wieku 16 lat lub młodszym musi towarzyszyć osoba dorosła i nie mogą one siedzieć samodzielnie na widowni. Wszystkie osoby wchodzące do teatru, bez względu na wiek, muszą posiadać bilet.

 

Cena biletu

Bilety możesz zakupić w cenie od 49 do 74 zł. w zależności od wybranego miejsca. Cena ta obowiązuje tylko do 25 lipca.

Już dziś możesz skorzystać z promocji Wcześniej rezerwujesz – więcej zyskujesz i otrzymać 5 zł. rabatu na każdy bilet. Od 26 lipca wszystkie ceny biletów będą wyższe o 5 zł. Promocja trwa do 25 lipca. .

 

Czy przedstawienie ma efekty specjalne?

Należy pamiętać, że podczas pokazu występują migające światła, efekty dymne i oświetlenie

stroboskopowe.

 

Czy przedstawienie ma efekty specjalne?
Należy pamiętać, że podczas pokazu występują migające światła, efekty dymne i oświetlenie
stroboskopowe.

 

Czy mogę nagrać występ?
Korzystanie z kamery i sprzętu do nagrywania dźwięku jest surowo zabronione.

Teatr Cieni Baśni Andersena spektakle 2022

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr Cieni Baśni Andersena
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/