Pomocnicy św. Mikołaja - Prot i Filip

Pomocnicy św. Mikołaja - Prot i Filip

SPRAWDŹ BILETY

Pomocnicy św. Mikołaja - Prot i Filip w Teatrze Kamienica! Zapraszamy całe rodziny na spektakl w świątecznej atmosferze. To kolejne spotkanie z wesołymi przyjaciółmi. Tym razem spotkają się ze sobą w dniu Wigilii, przygotowując się na przyjście Mikołaja! Pomocnicy św. Mikołaja bilety na spektakl już w sprzedaży. 

Pomocnicy św. Mikołaja fabuła

Prot upiekł świąteczny piernik, Filip ubiera choinkę i śpiewa kolędy, rozmawiają o wymarzonych prezentach… Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w  magicznej, zimowej atmosferze, oczekiwać na przyjście upragnionego gości. Jednak nagle orientują się, że zapomnieli napisać do niego list! Ten „mały” szczegół rozpęta istną lawinę zabawnych wydarzeń i zaskakujących spotkań.

Jak to możliwe, że w tak małym mieszkanku zmieści się Czerwononosy Renifer Rudolf? Czy rzeczywiście w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem? Czemu opłatek jest tak cienki? Dlaczego Jezuskowi w żłobku nie było zimno?

 

Na te i inne pytania odpowiedzi poznacie podczas spektaklu Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip w Teatrze Kamienica!

Dużym walorem spektaklu jest czynny udział dzieci w przedstawieniu. Wraz z głównymi bohaterami ubierają choinkę, pomagają w śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek. Spektakl poprzez różne formy teatralne, takie jak żywy aktor, teatr cieni, lalka, ma na celu w sposób lekki i przystępny zapoznać dzieci z tradycją świąt Bożego Narodzenia.

Pomocnicy św. Mikołaja twórcy i obsada

  • Autor:Sebastian Skoczeń
  • Reżyseria:Sebastian Skoczeń
  • Scenariusz: Aleksandra Utracka-Skoczeń
  • Scenografia projekt graficzny: Emilia Ćwiecznikowska
  • Muzyka: Renata Baszun
  • Występują: Sebastian Skoczeń i Jan Staszczyk

 

Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip Bilety na spektakl dla dzieci już dostępne - kup bilet do teatru już dziś i spraw swojemu dziecku wyjątkową niespodziankę!

 pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pomocnicy św. Mikołaja - Prot i Filip
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Pomocnicy św. Mikołaja - Prot i Filip BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/