Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci

SPRAWDŹ BILETY

Garnizon Sztuki zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci “Gdzie jest Buteleczka?". Ta ekologiczna bajka muzyczna powstała z autentycznej potrzeby zwrócenia uwagi na problem śmieci, które zalewają całą naszą planetę. “Gdzie jest Buteleczka?" bilety na spektakle już w sprzedaży.

O spektaklu Gdzie jest Buteleczka? 

Bajka niesie pozytywne przesłanie  i  daje nadzieję. Bawi i uczy nie tylko dzieci! Premiera spektaklu planowana jest na Mikołajki, 6 grudnia tego roku i rozpoczyna cykl bajek edukacyjnych w teatrze. 

 

Podejmujemy ważne problemy współczesności i opowiadamy o nich językiem najmłodszych. Zawsze niesiemy pozytywne przesłanie i dajemy nadzieję.  Autorem i reżyserem bajki jest Piotr Stawski, a autorem muzyki i piosenek Piotr Aleksandrowicz. 

 

Naszym celem jest uświadomienie dzieci i dorosłych jak ważna dla środowiska jest segregacja odpadów i wspólne dbanie o planetę już od najmłodszych lat. Każdy z nas może zostać Superbohaterem, bo każdy ma realny wpływ na przyszłość Ziemi - zmiany, jakich dokonujemy w jednym miejscu, mają wpływ na ludzi i zwierzęta żyjące po drugiej stronie globu. Przyjaźń, szacunek do natury i do drugiego człowieka  to wartości, które przekazujemy w naszej bajce, a wpadające w ucho piosenki inspirują do działania. Razem możemy  uratować naszą Planetę, a dzieci to nasza nadzieja!

Fabuła spektaklu

Kiedy plastikowa Buteleczka trafia na plażę, szybko przekonuje się, że nie jest to odpowiednie dla niej miejsce. Jakieś niesforne dziecko zostawiło ją na piasku, a przecież powinna leżeć, razem z innymi butelkami, w pojemniku na plastiki. Nie tylko wysoka temperatura jest  dla niej zagrożeniem. Prawdziwe kłopoty pojawiają się, gdy Buteleczka wpada do Oceanu. Szybko znosi ją fala, prąd morski oddala od brzegu, a Buteleczka traci orientację. W poszukiwaniu drogi do domu napotyka Glonka, z którym się zaprzyjaźnia. We wspólnej podróży poznają innych mieszkańców Oceanu – Rafę Koralową, Żółwia Morskiego, w końcu Wieloryba, dzięki któremu trafiają na wielką wyspę plastiku gdzieś na środku Oceanu Spokojnego. Ale Buteleczka bardzo tęskni za rodzicami. Jak skończy się ta pełna niebezpieczeństw podróż?  Czy odnajdzie drogę do domu? A może przy okazji uratuje Świat? Jak? Przekonajcie się sami! I koniecznie zabierzcie ze sobą rodziców, bo nasza ekologiczna bajka bawi i uczy nie tylko najmłodszych!

 

  • Czas trwania 75 minut

Obsada

  • Weronika Stawska
  • Aleksandra Gotowicka
  • Przemysław Niedzielski
  • Katarzyna Janiszewska
  • Szymon Kołodziej

Twórcy

  • Scenariusz i reżyseria: Piotr Stawski - scenarzysta, reżyser i aktor, student Wiedzy o Teatrze, absolwent Studium Aktorskiego im. A. Sewruka przy Teatrze Stefana Jaracza w Olsztynie, twórca Artystycznego Rabanu - Agencji zajmującej się edukacją teatralną.
  • Kompozytor muzyki i piosenek: Piotr Aleksandrowicz -  kompozytor, gitarzysta, autor piosenek, ale także muzyki do spektakli. Na co dzień współpracuje z gwiazdami polskiej estrady.
  • Scenografia i kostiumy: Marta Baczewska - Ologele - Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Scenografii. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/