Musical Dreams

Musical Dreams

Zapraszamy na musical Dreams! To nowy projekt twórców i aktorów musicalu Friends, który zagości na deskach Teatru Capitol! Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany. Dreams bilety na musical już w sprzedaży.

 

Spektakl dla dzieci w wieku: 8-16 lat

 

Zachęcamy, aby przed pójściem do Teatru zapoznać się z obowiązującym regulaminem.

 

W cenie biletu po spektaklu spotkanie z aktorami oraz prelekcja prowadzona przez fachowców z Fundacji SOS Wioski Dziecięce na temat wzajemnych relacji w rodzinie z nastawieniem na życie w stylu EKO. 

 

Musical „Dreams” wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Część dochodu z biletów zostanie przeznaczona na pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

O spektaklu Dreams 

Dreams” to pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia opowiada o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Spektakl oferuje zabawne, ale i pełne refleksji dialogi, znakomitą grę młodych aktorów znanych już – młodej teatralnej publiczności – z hitowego musicalu „Friends”. 

 

Wmówiono nam, że błędów powinniśmy się wstydzić, a to błędy nas uczą i pozwalają iść do przodu. Ilość popełnionych błędów jest odzwierciedleniem Twojej ciężkiej pracy”.

 

Akcja spektaklu rozgrywa się na sali prób i na teatralnej scenie – podczas przesłuchań do nowego musicalu „Dreams”. Każdy z bohaterów przedstawia siebie – opowiada o swoich pasjach, talentach, ale też o problemach, z którymi musi mierzyć się w codziennym życiu.

 

Nigdy nie daj się ocenić jednakową miarą, bo to co wnosisz i kim chcesz być nie podlega ocenie”.

 

Jedną z głównych bohaterek spektaklu jest Mia, postać, która propaguje ekologiczny styl życia i podkreśla jak ważne jest dbanie o naturę i o naszą planetę. To jedno z jej przesłań.

 

Każdy w sobie ma talent i powinien go rozwijać, jednak musi mieć do tego naturalną przestrzeń. Żadne z naszych marzeń, nie będą mogły być zrealizowane, jeżeli sami w sobie nie zbudujemy świadomości i realizacji dbania o dobro naszej planety

 

Dreams”, to także musical, więc i tu nie może zabraknąć spektakularnych choreografii, grafik, dobrej muzyki, świetnych tekstów piosenek, które dopełniają znakomite dialogi aktorów.

Dreams twórcy i obsada

  • Produkcja: Szkoła Musicalowa B&B Marzena Barcik&Anna Butkiewicz
  • Scenariusz i Reżyseria: Marzena Barcik, Anna Butkiewicz, Karol Jasiński
  • Scenografia: Szkoła musicalowa B&B
  • Kostiumy:  „Unknow Style” Katarzyna Barcik
  • Muzyka: Stephen Schwartz, Justin Hurvitz, Alan Menken
  • Teksty piosenek: Anna Butkiewicz, Wiktor Worotnik
  • Choreografia: Marzena Barcik
  • Projekt plakatu: Szkoła musicalowa B&B

Obsada:

Bartoszewicz Magda, Ceran Mateusz, Feliksiak Nina, Florkiewicz Agata, Galaszewska Justyna, Grochal Marysia, Hamrol Lena, Klimaszewska Natalia, Kopiec Oliwia, Kręt Marianna, Leśnik Janek, Nartowska Kinga, Nowak Nikola, Paderewska Julia, Piszcz Kasia, Piwczynska Tosia, Ragus Maja, Rozbicka Zuzia, Urlich Alicja, Skaryszewska Karolina, Smolak Marta, Szatańska Zosia, Szenajch Oliwia, Szenajch Natalia, Sztaba Nicola, Sztaba Natalia, Tarach Karina, Wasilewska Oliwia, Wieczorkowska Liliana, Worotnik Wiktor, Zakrzewska Julia , Zawadka Laura, Zawadzka Nela.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Musical Dreams
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/