Najszerszy wybór biletów na imprezy w całej Polsce! Przeżywaj największe emocje z eBilet.pl

 

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
eBilet.pl to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracujemy z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Oferujemy systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Udostępniamy naszym organizatorom i partnerom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji oraz śledzenia trendów sprzedaży. Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii dla rynku e – commerce.
eBilet w liczbach
najszerszy wybór imprez
miliony użytkowników
współpraca z ponad tysiącem organizatorów
miliony sprzedanych biletów
kilka milionów odwiedzin miesięcznie
tysiące odwiedzin każdego dnia
Kto tworzy naszą firmę?
Naszą firmę tworzy młody, dynamiczny, kreatywny oraz ambitny zespół ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Budujemy i rozwijamy firmę w oparciu o profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych pracowników.
Co nas wyróżnia?
wieloletnie doświadczenie
szeroka sieć dystrybucji
prestiżowe referencje
profesjonalny zespół
innowacyjność i elastyczność
kompleksowa obsługa
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/