Halina Mlynkova Film(l)ove

Halina Mlynkova Film(l)ove

SPRAWDŹ BILETY

Halina Mlynkova wyrusza w trasę koncertową! Artystka będzie promowała swój najnowszy album Film(l)ove ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Halina Mlynkova Film(l)ove bilety na koncerty już w sprzedaży.

Halina Mlynkova Film(l)ove

  • 13.11.2022 / WARSZAWA / SCENA RELAX
  • 08.12.2022 / TORUŃ / CKK JORDANKI - wydarzenie odwołane

  • 09.12.2022 / WEJHEROWO / WEJHEROWSKIE CENTRUM KULTURY

  • 19.12.2022 19:00 / JELENIA GÓRA / TEATR IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE

Halina Mlynkova – "Dwa serduszka". Zapowiedź nowego albumu "Film(l)ove" artystki.

Halina Mlynkova wydaje piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – "Film(l)ove". 

 

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór "Dwa serduszka" dobrze znany z filmu "Zimna Wojna"

 

Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej, jak "To ostatnia niedziela" Mieczysława Fogga, kultowy utwór "O sobie samym" pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego czy "Ruchome piaski" Varius Manx.

 

Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:

 

"Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które 'gdzieś już kiedyś słyszeliście'. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film… i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”.

 

Album promuje singiel "O sobie samym". Ten kultowy utwór związany z filmem "Prowokator" oryginalnie wykonywany był przez Roberta Gawlińskiego. "O sobie samym" po swojej premierze nie opuszczał notowań listy przebojów przez dziewiętnaście tygodni.

 

 

Halina Mlynkova – piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Halina Mlynkova Film(l)ove
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Halina Mlynkova Film(l)ove BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/