Zamojski Dom Kultury

Zamojski Dom Kultury

Zamojski Dom Kultury oficjalną działalność rozpoczął w 1964 roku pod szyldem Powiatowego Domu Kultury w Zamościu, a pierwszym jego dyrektorem został Bernard Borowski. Ponad 30 lat później wydano decyzję o połączeniu Wojewódzkiego Domu Kultury i Zamojskiego Ośrodka Kultury – w ten sposób narodził się funkcjonujący do dziś Zamojski Dom Kultury w Zamościu. Przez ponad 50 lat samorządowa instytucja kultury była miejscem rozkwitu nowych talentów, spotkań pasjonatów i artystów, wystaw, spektakli i koncertów. Zamojski Dom Kultury od lat jest organizatorem wielu imprez o charakterze cyklicznym, m.in. Kiermaszu Wielkanocnego, Międzynarodowego Dnia Tańca, Wędrującej Estrady, Zamojskiego Lata Teatralnego, a także licznych konkursów: Debiutów, Szukamy Polskiego Szekspira, Konkursu Poetyckiego im. Stanisława Buczyńskiego, Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocą.

Zamojski Dom Kultury repertuar

Repertuar Zamojskiego Domu Kultury jest niezwykle urozmaicony, dostosowany do potrzeb widzów. Są to przede wszystkim pokazy filmowe i spektakle teatralne m.in. Przebój sezonu, Kłamstwo, balet Jezioro Łabędzie i wiele innych.

Zamojski Dom Kultury Bilety

Zamojski Dom Kultury bilety na nadchodzące wydarzenia znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Bezpieczna i szybka transakcja – sprawdź już teraz!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zamojski Dom Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Partyzantów 13
22-400 Zamość

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/