Świebodziński Dom Kultury

Świebodziński Dom Kultury

Świebodziński Dom Kultury to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, w którym czekają na Ciebie wydarzenia kulturalne, artystyczne, rozrywkowe i wiele innych. Możesz zarówno wziąć w nich udział sam lub z przyjaciółmi, jak również podziwiać występy na scenie.

W Świebodzińskim Domu Kultury działają trzy różne sekcje:

 • dla dzieci,
 • dla dorosłych,
 • dla seniorów.

Ale w wielu z organizowanych wydarzeń, udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani bez względu na wiek. Zazwyczaj jest tylko jeden warunek – bilety na koncerty i inne eventy należy kupić z wyprzedzeniem, aby nie zabrakło miejsca! Zrobisz to w kasie ŚDK lub online na stronie eBilet.pl.

Świebodziński Dom Kultury to kulturalne centrum miasta, ale nie tylko. Na wiele wydarzeń w Świebodzińskim Domu Kultury przybywają miłośnicy kultury i sztuki również z daleka! Warto wcześniej sprawdzić repertuar wydarzeń 2022.

Świebodziński Dom Kultury – wydarzenia

Co do zaoferowania ma Świebodziński Dom Kultury? Wydarzenia 2022 są równie atrakcyjne jak te, organizowane w latach ubiegłych. Zalicza się do nich m.in.

 • cykl imprez Lubuskie Konfrontacje Artystyczne,
 • spektakl w wykonaniu grupy teatralnej „Spotkanie”,
 • „Białe Skrzydła”.

Kino w Świebodzińskim Domu Kultury

W Świebodzińskim Domu Kultury działa także kino, gdzie obejrzysz lubiane polskie filmy i bajki, w ostatnim czasie także w języku ukraińskim. Bilety do Świebodzińskiego Domu Kultury znajdziesz w kasie lub na stronie eBilet.pl         

Świebodziński Dom Kultury – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Świebodziński Dom Kultury organizuje wspaniałe wydarzenia o charakterze muzycznym. Gwiazdy – znane lub mniej popularne zabawiają zgromadzoną publiczność, zapewniając jej solidną dawkę dobrej zabawy w rytmie ulubionych dźwięków. Możesz nabyć m.in. bilet na koncert Kaśki Sochackiej. Zrób to wygodnie online bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Spotkania z muzyką mają tutaj różne wymiary. Odbywają się nie tylko koncerty, ale Świebodziński Dom Kultury zaprasza także na pokazy i zawody taneczne. Wszystkie wydarzenia cieszą się sporym zainteresowaniem publiczności.

Świebodziński Dom Kultury – bilety

Bilety do kina, bilety na koncerty oraz inne wydarzenia zamówisz online – na stronie ŚDK lub eBilet.pl. Wygodną opcją jest też rezerwowanie biletów telefonicznie, choć zazwyczaj będziesz wtedy zmuszony do osobistego odebrania ich w kasie oraz opłacenia.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Świebodziński Dom Kultury?
  Świebodziński Dom Kultury mieści się przy ul. Piłsudskiego 39/41.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Świebodzińskim Domu Kultury?
  Co organizuje Świebodziński Dom Kultury? Wydarzenia muzyczne, kulturalne, edukacyjne, rozrywkowe dla osób w każdym wieku! Niektóre z nich są cykliczne, a inne jednorazowe lub gościnne.

 • Kiedy został utworzony Świebodziński Dom Kultury?
  Świebodziński Dom Kultury to miejsce z wieloletnią tradycją organizowania wydarzeń kulturowych i różnego rodzaju warsztatów.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Świebodziński Dom Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Marszałka Józefa Piłsudskiego 41
66-200 Świebodzin
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/