Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji

Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile jest teatrem miejskim, znajdującym się przy Placu Staszica 1. Dawniej miejsce to było siedzibą Pilskiego Domu Kultury, z którego wyłoniła się nowa instytucja. Działalność Regionalnego Centrum Kultury nie ogranicza się jedynie do gmachu budynku. W letniej porze roku nierzadko organizowane są wydarzenia i spotkania kulturalne na łonie natury, w otoczeniu parkowej zieleni. Klimatyzowana sala przystosowana do projekcji filmów i pokazów teatralnych jednorazowo może pomieścić do 500 widzów. Na jej deskach wystawiane są spektakle gościnne, koncerty, prowadzone spotkania i wernisaże.

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji — koncerty

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji jest organizatorem wielu koncertów wybitnych artystów. W 2019 roku odbyła się Noworoczna Gala Operetkowa, w ramach której wystąpił Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy.  Podczas tego wydarzenia widzowie mogli delektować się muzyką Verdiego, utworami Straussa oraz cygańskimi, hiszpańskimi, czeskimi i włoskimi melodiami. Tego samego roku na scenie Regionalnego Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile wystąpił Mariusz Drzewicki, pianista koncertujący na całym świecie, uczestnik licznych konkursów i festiwali pianistycznych. Kalendarz koncertów na 2022 rok prezentuje się równie ciekawie. Już 27 lutego w RCK odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka promujący album “Klauzula sumienia”. Artyście na scenie towarzyszyć będą muzycy znani z Piwnicy pod Baranami i poprzednich tras koncertowych Maleńczuka. 

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji - spektakle

Bogaty repertuar Regionalnego Centrum Kultury Fabryki Emocji uwzględnia widza w każdym wieku. Do tej pory można było zobaczyć m.in. “Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”, występ Poznańskich Słowików, spektakl Polskiego Teatru Tańca Gorycz, “Kaszana zdalnie sterowana”, “Klatka dla ptaków” i inne. Regionalne Centrum Kultury w Pile jest organizatorem i miejscem, gdzie odbywają się także spektakle skierowane do najmłodszych. W 2021 roku z okazji Dnia Dziecka, milusińscy mieli okazję oglądać spektakl detektywistyczny “Wielka Tajemnica” w wykonaniu Teatru Trójkąt z Zielonej Góry. 

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji — wydarzenia 2022

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji to miejsce, gdzie odbywają się różne wydarzenia kulturalne. 2022 rok w Instytucji zapowiada się bardzo ciekawie. W kinie “Koral” będzie można zobaczyć najciekawsze filmy tego roku. W repertuarze znajdują się takie tytuły, jak: “Wszystko zostaje w rodzinie”, “Truflarze” “Psie pazury” i wiele innych. Nadchodzące koncerty to m.in. występy gwiazd: Jakuba Kuszlika, Macieja Maleńczuka, zespołu Ira.

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji - bilety

Regionalne Centrum Kultury bilety na najnowsze wydarzenia i spektakle sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile?
    Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji znajduje się na Placu Staszica 1 w Pile.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile?
    W Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Wśród nich znalazły się: XIII Wiedeński Koncert Noworoczny “Z biegiem Dunaju”, Edukacja Muzyczna “Poznajemy Instrumenty”, koncert Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka, walentynkowy koncert Studia “Esti”, III Przegląd Filmów Video Art i wiele innych.

  • Kiedy utworzone zostało Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile?
    Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile powstało w pierwszej połowie XX wieku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Staszica 1
64-920 Piła

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/