Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zajmuje się upowszechnianiem kultury i sztuki poprzez edukację społeczeństwa oraz poszukiwanie nowych form działalności kulturalnej. Jego misją jest wspieranie i organizowanie amatorskiej twórczości artystycznej, a także kultywowanie i rozwijanie twórczości ludowej.

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy promuje dębickich twórców, realizuje przedsięwzięcia artystyczne o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym, prowadzi też zajęcia artystyczne. Instytucja dba o podtrzymywanie więzi artystów oraz ludzi kultury z ich rodzinnym miastem, prezentując ich dorobek. Zajmuje się popularyzacją poszczególnych dziedzin sztuki i promuje jej twórców. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy wydarzenia mają charakter artystyczny, rozrywkowy, patriotyczny, religijny oraz rocznicowy.

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy – wydarzenia

Do wydarzeń odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy należą koncerty, spektakle, spotkania autorskie, konferencje oraz warsztaty. Instytucja jest organizatorem i współorganizatorem licznych imprez miejskich oraz inicjatyw o zasięgu powiatowym i ogólnopolskim. MOK odpowiada za wiele konkursów i przeglądów artystycznych takich jak Festiwal Tańca ,,Złoty Gryf”, Konkurs Wokalny ,,Tylko Polska Piosenka” czy Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych. Spektakle Pikantni, Przygoda z ogrodnikiem i Jesus Christ Super Star to kolejne ciekawe propozycje, jakie przygotował dla widzów Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Bilety na wydarzenia można było kupić wygodnie przez internet.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy koncerty zagrali m.in. Andrzej Piaseczny, IRA, Artur Rojek, Alicja Majewska, Ørganek, Kortez i Janusz Radek. Bilety na występy polskich gwiazd były dostępne w sprzedaży online.

Jakie atrakcje dla mieszkańców miasta i okolic planuje na nadchodzący rok Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy? Koncerty w 2022 zapowiedzieli Sławek Uniatowski i Teresa Werner. W najbliższym czasie przed dębicką publicznością wystąpią także Kabaret Nowaki i Kabaret Paranienormalni. Do zaplanowanych na 2022 rok przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy wydarzeń należy także recital piosenek Edith Piaf na Walentynki. Bilety na koncerty i występy kabaretowe są już dostępne na naszej stronie!

W Sali widowiskowej DK Mors, będącej częścią dębickiego MOK-u, odbyły się Spotkania z folklorem. Koncerty muzyki ludowej i pokazy tańca przyciągnęły liczną publiczność. Polki, oberki, tańce huculskie i rosyjskie to tylko część programu artystycznego uzdolnionych wykonawców, którzy odwiedzili Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Bilety na wydarzenia można było nabyć w DK Mors.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy?
    Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy mieści się przy ul. Sportowej 28. Główną siedzibą instytucji jest Dom Kultury „Mors”.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy?
    W Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się występy w ramach Spotkań z folklorem, Dębica Open Festival, Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami” oraz Festiwal Teatru „Pajace”. W dębickim MOK-u wystąpili także Kortez i Artur Rojek. Współorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy koncerty popularnych wykonawców muzyki alternatywnej cieszyły się dużym zainteresowaniem.

  • Kiedy utworzony został Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy?
    Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy wpisano do rejestru instytucji kultury gminy miasta Dębica 28 maja 1992 roku. Strukturę organizacyjną instytucji tworzą Dom Kultury „Mors”, Galeria Sztuki oraz Dom Kultury i Kino „Śnieżka”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sportowa 28
39-200 Dębica

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/