Klub Molo w Krakowie

Klub Molo w Krakowie

Klub Molo to zupełnie nowa przestrzeń eventowa na mapie Krakowa. Głównym jego motto jest kreatywność i doskonała zabawa. Obiekt zlokalizowany jest na Czyżynach w Krakowie, przy ul. ulicy Centralnej 41A, w dawnych halach Expo. W klubie Molo odbywają się festiwale muzyczne, koncerty, występy kabaretów i stand-upy. Miejsce to przyciąga publiczność spragnioną rozrywki i kontaktu z szeroko rozumianą kulturą.

 

Klub Molo – o obiekcie

Klub Molo to ponad 2000 m2 przestrzeni, na której zlokalizowane są dwie sceny, świetnie wyposażony bar oraz zaplecze gastronomiczne. W wydarzeniach na głównej płycie uczestniczyć może nawet 4000 osób, natomiast na małej scenie swobodnie będzie bawić się 1500 gości. Klub Molo to największy tego typu obiekt w kraju i główny punkt na mapie imprezowej stolicy Małopolski.

 

Klub Molo – koncerty

Co do tej pory miało miejsce w klubie Molo? Wydarzenia, takie jak koncerty zespołu Percival czy też Rockhouse Festival, podczas którego publiczność miała okazję bawić się przy nowej fali rocka. Na scenie pojawili się m.in. Besto, Lazy Bandits, Zakaz Palenia, Nova Fala, Hamulec, Sick Saints i Ka$hell.

 

Klub Molo – koncerty 2022 to wydarzenia dla fanów cięższych brzmień. Wspomniany wcześniej Rockhouse Festival to pomysł powstały z ramienia dwóch wspaniałych osobowości, pragnących wskrzesić rock’n’roll na krakowskim rynku muzycznym. Twórcy inicjatywy – Damian Marcinowski i Kuba Tkacz – postanowili stworzyć coś, co będzie łączyć ludzi przy dobrej zabawie.

 

Kogo zgromadził 5 czerwca Klub Molo? Koncerty lokalnych zespołów przyciągnęły fanów gitarowych riffów oraz klasyki rockowej z nutą nowoczesności, a bilety na to wydarzenie sprzedały się błyskawicznie. Jedną z grup muzycznych, która pojawiła się na scenie, była nowa formacja Ka$hell, na której czele stoi Marcin Marten – Abradab, założyciel zespołu Kaliber 44. Obecnie współpracuje z członkami zespołu Coma. To niebanalne połączenie muzyki noise, hip-hopu i post punk zachwyciło publikę.

 

Klub Molo – koncerty 2022 – co jeszcze wydarzy się w tym roku?

Czym zaskoczy słuchaczy klub Molo? Koncerty 2022 zapowiadają się znakomicie. Wśród imprez muzycznych należy wymienić występ Chivas w ramach trasy młody say10 tour. Polski raper zagra w obiekcie już w październiku.

 

Kolejnym wydarzeniem w Klubie Molo będzie koncert Carpenter Brut, francuskiego muzyka, który w nietuzinkowy sposób łączy synthpop, trashmetal oraz taneczną energię. Leather Terror Tour odniósł olbrzymi sukces w wielu krajach na całym świecie. Artystę uwielbiają również polscy fani. Nie czekaj więc i zaopatrz się w bilet na wydarzenie, który stanowi jedyną gwarancję możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Już niebawem kolejne, niesamowite przeżycia dla fanów folk-metalu w klub Molo. Koncerty 2022 to m.in. występ Percival Schuttenbach w trasie Rise of the Slavic Gods. Artyści zaprezentują zupełnie nowy, mroczny materiał z najnowszego albumu koncepcyjnego. Całość okraszą opowieściami nawiązującymi do przyszłości. Publiczność usłyszy zarówno nowe kompozycje, jak i znane już melodie. Zapowiada się niezwykły wieczór dla miłośników ciężkiej muzyki.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Molo?
    Klub Molo znajduje się na krakowskich Czyżynach, przy ulicy Centralnej 41A, w miejscu dawnych hal Expo.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Molo?
    W klubie Molo odbyły się wydarzenia takie jak Rockhouse Festival, na którym usłyszeć można było młode zespoły rockowe, takie jak Besto, Lazy Bandits, Zakaz Palenia, Nova Fala, Hamulec, Sick Saints i Ka$hell.

  • Kiedy został utworzony Klub Molo?
    Klub Molo utworzony został w 2022 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Molo w Krakowie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Centralna 41A
31-586 Kraków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/