Klub Kwadrat

Klub Kwadrat

Klub Kwadrat, zwany również Studenckim Centrum Kultury Kwadrat, mieści się przy ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie. Zyskujący coraz bardziej na popularności klub powstał z myślą o studenckiej braci ponad 10 lat temu przy Politechnice Krakowskiej. Choć w przestrzeniach Klubu Kwadrat w Krakowie dominuje klimat typowo studencki, istnieje także możliwość organizacji eventów firmowych, bankietów i imprez okolicznościowych.

Klub Kwadrat Kraków bilety na koncerty i najbliższe wydarzenia

Grane na scenie krakowskiego Klubu Kwadrat koncerty przyciągają całe rzesze fanów dobrej muzyki. Do tej pory wystąpili już T-Love, IRA, Homo Twist, Zimo, KSU i wielu innych. Już dziś zapoznaj się z ofertą eBilet Polska, a nie ominie Cię żadna impreza muzyczna! Za pośrednictwem eBilet.pl kupisz zawsze aktualne i oryginalne bilety na koncerty w Klubie Kwadrat.

Klub Kwadrat – koncerty w ostatnich latach

Jacy artyści odwiedzili Klub Kwadrat? Bilety na wydarzenia, związane z 30-leciem działalności Czerwonych Gitar czy wspólną trasą Kasi Kowalskiej i Renaty Przemyk cieszyły się dużym powodzeniem wśród miłośników polskiej muzyki rozrywkowej. Warto wspomnieć również o międzynarodowych inicjatywach, jakie odbyły się w Klubie Kwadrat. Wydarzenia takie jak Punk Folk Celtic Fest (goszczący m.in. Paddy and the Rats czy Molly Malone’s), czy Pankoteka (na której wystąpił zespół Karcer i Włochaty), przykuł uwagę wielu miłośników garażowego grania.

Warto podkreślić, że koncerty nie są jedynymi eventami, które przyciągają uwagę bywalców Klubu Kwadrat. Wydarzenia związane ze stand-upami, karaoke, a nawet wieczory z planszówkami – to tylko część inicjatyw, na które natrafimy w krakowskim klubie studenckim.

Klub Kwadrat – koncerty 2022

Jakie gwiazdy światowego formatu odwiedzą w najbliższym czasie Klub Kwadrat? Koncerty 2022 w krakowskim klubie zagra m.in. słynny fiński zespół The Rasmus (znany m.in. z hitu „In The Shadows”, który będzie promować wówczas kolejną, dziesiątą już płytę rockowej kapeli z Helsinek. Klub Kwadrat w Krakowie będzie również gościć m.in. irlandzko-amerykański zespół Flogging Molly. To jeden z najbardziej znanych przedstawicieli nurtu celtyckiego punk rocka, w którego repertuarze znajdują się przeboje, takie jak „Drunken Lullabies” czy „What’s Left On The Flag”.

W 2022 roku w Klubie Kwadrat będzie miał miejsce koncert ukraińskiego duetu 5’nizza, wykonującego muzykę alternatywną, łączą w sobie hip hop, reggae, jazz, a nawet punk rock. Studencki klub odwiedzi również jeden z najważniejszych reprezentantów wschodniego wybrzeża – członek kultowego Wu-Tang Clan, GZA. Autor ponadczasowego albumu „Liquid Swords”, uznawanego za jeden z najważniejszych albumów w historii rapu, odwiedzi stolicę Małopolski w ramach Liquid Swords Live European Tour.

Wśród odbywających się w Klubie Kwadrat wydarzeń, warto wyróżnić także regularnie rozwijającą się scenę stand-upową. W klubie wystąpi m.in. Antoni Syrek-Dąbrowski, który zaprezentuje swój czwarty pełny program artystyczny pod nazwą „Życie”.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Kwadrat?
    Klub Kwadrat znajduje się przy ulicy Skarżyńskiego 1 w Krakowie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Kwadrat?
    W Klubie Kwadrat odbywają się zarówno imprezy tematyczne, jak i koncerty zespołów z Polski i zagranicy, reprezentujących odmienne style muzyczne. W ostatnich latach wystąpili tam m.in. KSU, Black River, Happysad czy Kasia Kowalska.

  • Kiedy został utworzony Klub Kwadrat?
    Klub Kwadrat stanowi część Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej „Kwadrat”. Organizacja ta została założona w 1992 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Kwadrat
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Skarżyńskiego 1
31-866 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/