Klub Gwarek

Klub Gwarek

Studencki klub Gwarek powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają nowych schematów i niebanalnych brzmień w muzyce, ale też dobrej rozrywki. Jest to bowiem jednocześnie scena muzyczna, kabaretowa i teatralna. Klub Klub Gwarek mieści się przy ul. Reymonta 17 w Krakowie, w Miasteczku Akademickim AGH.

Klub Gwarek – wydarzenia

Klub Gwarek w Krakowie jest organizatorem wielu imprez cyklicznych takich jak czwartkowe Muzyczne Pogwarki (spotkania z bluesem, folkiem, jazzem), spotkania muzyczne BezGwaru, wzROCKowisko i inne.

 Każde z powyższych wydarzeń w Klubie Gwarek ma zaspokoić różne potrzeby kulturalno-rozrywkowe. Muzyczne Pogwarki powstały z myślą o studentach (i nie tylko!), którzy pragną zapoznać się z niezwykłymi nutami jazzu, folku i bluesa. Koncerty z tego cyklu odbywają się w czwartki.

 

Koncerty w Klubie Gwarek w ramach projektu BezGwaru dedykowane są zwłaszcza tym, którzy cenią sobie kontakt z artystą, kontemplację muzyki i poznawanie jej historii. Cykl ten to seria spotkań z autorytetami muzycznymi i wyjątkowymi osobistościami. Wydarzenia z tej serii odbywają się w soboty.

 

W każdą środę w Klub Gwarek w Krakowie organizuje doświadczenia, związane z satyrą i komedią, pod hasłem Sceny Kabaretowych Doświadczeń. Uczestnicy mogą być częścią projektu open mike, oglądać stand-upy, występu młodych kabaretów (w ramach Kabaretowej Sceny Młodych), a także pogawędzić z twórcami podczas Rozmów za Kulisami.

 

Niezwykłym wydarzeniem w Klubie Gwarek są także wykłady wzROCKowisko, prowadzone przez Jerzego Skarżyńskiego – dziennikarza muzycznego, od ponad 30 lat związanego z Radiem Kraków. Niegdyś kierował on programami muzycznymi Perły z Rockowego Lamusa, Klasyka i Rock oraz Muzyczny Budzik, a obecnie – dowodzi Listą Niezapomnianych Przebojów i Pociągiem Do Muzyki. Podczas wykładów uczestnicy zapoznają się z niezapomnianymi, starymi koncertami. Spotkania odbywają się we wtorki.

Klub Gwarek – koncerty

Klub Gwarek koncerty to między innymi występy Uli Roth, byłego gitarzysty zespołu Scorpions, który odwiedził Kraków w ramach trasy Interstellar Sky Guitar. Publiczność tłumnie przybyła do Gwarku również dla Johna Corabiego, ex-wokalistu Motley Crue oraz frontmana The Dead Daisies.

 

Niezapomnianą imprezą muzyczną był występ Drew De Four. Koncert w Krakowie przyciągnął miłośników ragtime, blues, bluegrass, soul, R&B – bilety sprzedały się błyskawicznie. Drew De Four to wokalista i pianista. Pojawiał się na scenie z perkusistą Nelly Furtado (Andrian Passarelli) i gitarzystą Bruno Marsa (Phredley Brown). Koncert w stylu Toma Waitsa zachwycił publiczność, która czeka na powtórkę!

 

Koncerty w Krakowie, które odbywały się w Klubie Gwarek, to między innymi występy zespołów Phase, Terrific Sunday, Poli Rise, Shy Albatros, Farben Lehre, Tomasz Biskup Stand-Up, Ostatni w Raju, Jakub Noch & Damian Kubik to tylko część długiej listy muzyków, którzy gościli w tym miejscu.

Często zadawane pytania dotyczące Klubu Gwarek

Gdzie znajduje się Klub Gwarek?

Klub Gwarek znajduje się w Krakowie, w Miasteczku Akademickim AGH, przy ul. Reymonta 17.

 

Kto wystąpił w klubie Gwarek?

W klubie Gwarek wystąpiło wiele znanych w Polsce i na świecie muzyków. Wśród nich znajduje się Uli Roth, John Corabi, Phase, Pola Rise, Terrific Sunday, Shy Albatros, Drew De Four, Farber Lehre, Ostatni w Raju, Jakub Noch & Damian Kubik.

 

Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Gwarek?

W klubie Gwarek odbywają się wydarzenia cykliczne – czwartkowe Muzyczne Pogwarki, sobotnie BezGwaru, środowe Studio Kabaretu, wtorkowe wykłady wzROCKowisko.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Gwarek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Reymonta 17
30-072 Kraków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/