Klub Forty Kleparz
Klub Forty Kleparz

Klub Forty Kleparz

Klub Forty Kleparz to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa. Siedziba lokalu mieści się przy ul. Kamiennej 2. Dawniej w tym miejscu znajdował się wybudowany w XIX wieku przez Austriaków Bastion III Kleparz, zwany też Fortem Kleparskim. Budowla ta miała przeznaczenie obronne, jednak z uwagi na postęp technologiczny w krótkim czasie stała się przestarzała. W czasie II wojny światowej Fort nie brał udziału w czynnych walkach, był natomiast miejscem przetrzymywania jeńców radzieckich. Współcześnie, w jego piwnicach znajduje się składnica win oraz muzyczny Klub Forty Kleparz Kraków. Sala koncertowa klubu, wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy, może pomieścić nawet 200 osób. Entuzjaści alternatywnych brzmień doskonale się tu odnajdą. Forty Kleparz stawia bowiem na promocję młodych zespołów alternatywnych, wschodzących artystów polskich i zagranicznych.

Forty Kleparz Bilety

Interesują Cię nachodzące wydarzenia krakowskiej sceny muzycznej? W sprzedaży na eBilet.pl znalazły się oryginalne bilety na koncerty w Klubie Forty Kleparz – kup już dziś!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Forty Kleparz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kamienna 2-4
30-001 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/