Kinoteatr Apollo

Kinoteatr Apollo

Poznański obiekt to wyjątkowe miejsce dla miłośników teatru i kina. Kinoteatr Apollo posiada kompleks sal konferencyjno-widowiskowych z nowoczesnym zapleczem technicznym. Na terenie obiektu funkcjonuje również kawiarnia.

Piękne, odrestaurowane wnętrza to wyróżnik Kinoteatru Apollo. Spektakle, które regularnie odbywają się na terenie obiektu, to m.in. seanse filmowe i widowiska teatralne. Sale wynajęte mogą zostać również na potrzeby indywidualne.

Jakie gatunki teatralne cieszą się największą popularnością w Kinoteatrze Apollo? Bilety na widowiska w gwiazdorskich obsadach sprzedają się najchętniej.

Kinoteatr Apollo. Spektakle teatralne

Z jakich seansów teatralnych słynie poznański Kinoteatr Apollo? Wydarzenia 2022, które zostały zapowiedziane przez organizatorów, to w dużej mierze pokazy komedii. Długo wyczekiwanym przez widzów spektaklem jest komedia kryminalna „Porwanie”. Aktorzy wystąpią jesienią tego roku na scenie poznańskiego Kinoteatru Apollo. Bilety na wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, m.in. ze względu na znaną obsadę. W role wcielą się rozpoznawalni aktorzy polskiej sceny filmowej i teatralnej, tacy jak: Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Pawlicki czy Artur Barciś.

Jacy znani aktorzy odwiedzą Kinoteatr Apollo? Wydarzenia 2022 pełne będą spektakli z udziałem największych polskich gwiazd. „Wieczorek Pożegnalny” to widowisko komediowe w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. W skład obsady wchodzą Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior.

Kinoteatr Apollo – wydarzenia kinowe

Repertuar poznańskiej placówki tworzony jest w taki sposób, aby oferowane przez nią treści trafiły w gusta miłośników sztuki kinowej. Jakie filmy prezentuje Kinoteatr Apollo? Wydarzenia kinowe dobierane są przez organizatorów ze szczególną starannością. Na ekranie można zobaczyć zarówno ciekawe klasyki jak i kinowe nowości.

Dostępne formaty seansów to 2D i 3D. Dla miłośników sztuki filmowej, którym przysługują udokumentowane uprawnienia, przewidziane są bilety w cenie ulgowej.

Wynajem sal w Kinoteatrze Apollo

Obiekt oferuje wynajem sal widowiskowo-konferencyjnych. To kompleks pomieszczeń z nowoczesnym wyposażeniem technicznym. Jakie uroczystości organizowane są w Kinoteatrze Apollo? Wydarzenia, na które często decydują się firmy, to m.in. eventy, szkolenia i konferencje.

Z oferty Kinoteatru korzystają również osoby prywatne. Zastanawiasz się nad wyprawieniem przyjęcia urodzinowego w Kinoteatrze Apollo? Spektakle teatralne to nie jedyna oferta poznańskiej placówki. Odrestaurowane sale to idealne miejsce na organizację imprezy rodzinnej lub oświadczyn.

Co ważne, Kinoteatr Apollo zapewnia obsługę cateringową oraz wsparcie merytoryczne podczas organizacji wydarzeń prywatnych.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Kinoteatr Apollo?
    Kinoteatr Apollo znajduje się w sercu Poznania, na ulicy Ratajczaka 18. Obiekt położony jest niespełna 10 minut od Starego Miasta. Do placówki można dostać się transportem miejskim.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kinoteatrze Apollo?
    W poznańskim Kinoteatrze największą popularnością cieszą się niezmiennie bilety na widowiska teatralne i spektakle kinowe. Do dyspozycji miłośników sztuki są również sale konferencyjno-widowiskowe – idealne miejsca do organizacji imprez masowych.

  • Kiedy został utworzony Kinoteatr Apollo?
    Za datę utworzenia obiektu uznaje się 1846 rok. To właśnie wtedy jeden z kupców postanowił otworzyć ogródek rozrywkowy na ulicy Poznania. Budynek poddawany był stopniowym modyfikacjom, aby przybrać finalnie formę jednego z najpopularniejszych obiektów rozrywkowych – Kinoteatru Apollo.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kinoteatr Apollo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Ratajczaka 18
61-815 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/