Hype Park

Hype Park

Hype Park w Krakowie to nowe miejsce, w którym odbywać się będzie wiele imprez kulturowych i targów, goszczonych przez stolicę Małopolski. Mieszczący się przy ulicy Kamiennej 10–12 otwarty obiekt liczy 5000 metrów kwadratowych, przeznaczonych na wydarzenia kulturowo-rozrywkowe, relaks, sport i strefę gastro. Chcesz wziąć udział w niezapomnianych wydarzeniach, które odbywają się w Hype Parku? Bilety na najbliższe koncerty i inne eventy dostępne są na eBilet.pl.

Poznaj Hype Park w Krakowie

Hype Park to zupełnie nowe miejsce na mapie Krakowa, które w ciągu zaledwie roku działalności zyskało ogromną sympatię organizatorów i bywalców imprez kulturowych, rozrywkowych oraz branżowych targów. To otwarta, w większości niezadaszona przestrzeń utrzymana w duchu industrialnym, stworzona specjalnie z myślą kulturze, rozrywce, spotkaniach i relaksie. Hype Park powstał z inicjatywy Emila Hołubiczko oraz Bartosza Szejbal i Tomasza Ochaba, którzy wcześniej prowadzili kultowy klub Fabryka, mieszczący się w dawnej fabryki Miraculum na Zabłociu.

Hyde Park to otwarta przestrzeń, czynna w sezonie wiosenno-letnim. W planach znajduje się zagospodarowanie hali, dzięki czemu przestrzeń użytkowa obiektu powiększy się o dodatkowe 600–1000 metrów kwadratowych. Zrealizowanie tych planów pozwoli Hyde Parkowi być gospodarzem wydarzeń kulturowo-rozrywkowych przez cały rok.

Jakie atrakcje znajdziesz w Hyde Park Kraków?

Hyde Park w Krakowie jest festiwalową przestrzenią, w której znajdują się:

 • główna scena koncertowa Hyde Park – koncerty grają na niej topowi polscy i zagraniczni artyści;
 • zadaszana straefa klubowa, znajdująca się na świeżym powietrzu;
 • scena alternatywna;
 • strefa gastronomiczna;
 • strefa chillout;
 • bary;
 • boisko do koszykówki.

Kiedy możesz odwiedzić Hype Park?

Oprócz uczestniczenia w wydarzeniach, takich jak koncerty, targi czy inne eventy, możesz odwiedzić Hype Park od czwartku do niedzieli i skorzystać z oferty strefy gastro – zjeść i napić się, posłuchać muzyki i zrelaksować się w strefie chillout.

Hype Park – wydarzenia z eBilet

W Hype Parku będą odbywać się koncerty, targi, wydarzenia kulturowe i artystyczne. Do tej pory w Hype Parku odbyły się koncerty świetnie rozpoznawalnych artystów, takich jak m.in. Riverside czy Me And That Man. Na tamtejszej scenie wystąpili czołowi przedstawiciele polskiego rocka, m.in. Dezerter czy Nocny Kochanek, a także tuzy sceny hip-hopowej, m.in. Miuosh, Kękę czy Paluch.

Hype Park – koncerty 2022: z początkiem roku w planach są dwa ważne wydarzenia dla fanów mrocznego, black metalowego brzemienia:

 • 4 maja odbędzie koncert norweskiej grupy Taake, z którą wystąpią zespoły Kampfar i Helleruin;
 • 27 grudnia zaplanowany jest koncert szwedzkiej grupy Mejestica oraz zespołu Kalidia.

W ciągu roku mogą pojawić się informacje o kolejnych wydarzenia w Hype Parku – bilety na koncerty dostępne są na eBilet.

 

FAQ

 • Gdzie znajduje się Hype Park?
  Hyde Park znajduje się w Krakowie, przy ulicy Kamiennej 10–12.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Hype Park?
  W obiekcie odbyły się już koncerty polskich i światowych gwiazd muzyki. Riverside, Dezerter, Me And That Man, Nocny Kochanek, Percival, Jinjer, Paradise Lost, Kękę, Paluch, Miuosh i Sobel, to artyści, których można było usłyszeć na scenie krakowskiego Hyde Parku – bilety na koncerty można było nabyć za pośrednictwem eBilet.

 • Kiedy został utworzony Hype Park?
  Hype Park w Krakowie został otwarty 21 maja 2021 roku, a prace realizacyjne rozpoczęły się w październiku 2020. Dwudniową imprezę inauguracyjną uświetniły koncerty takich artystów, jak LayDJ, Kfjatek, Daniel Drumz, Novika & Mr. LEX, Meg B2b Senthia oraz Lulu Malina. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hype Park
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Kamienna 10-12
31-403 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/