Hala Nysa

Hala Nysa

Hala Nysa to jeden z najnowocześniejszych w Polsce obiektów sportowo-widowiskowych typu halowego. Kompleks składa się z głównej hali sportowej Nysa, trawiastego stadionu sportowego oraz boiska ze sztuczną murawą. Nowoczesna budowa obiektu sprawia, że powierzchnia i wyposażenie hali daje możliwość dowolnej konfiguracji w zakresie układu i ilości miejsc. Dzięki temu obiekt spełnia warunki do organizacji imprez w każdej skali. Mogą odbywać się tu zarówno rozgrywki sportowe, duże gale, jak i kameralne koncerty.

 

Obiekt posiada 2500 miejsc siedzących oraz wygodne zaplecze dla sportowców i artystów. Do organizacji wydarzeń zachęcają także dobre warunki akustyczne obiektu oraz profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Na terenie hali odbywają się liczne koncerty, gale muzyki tanecznej oraz prestiżowe rozgrywki sportowe w takich dyscyplinach jak piłka siatkowa, piłka ręczna, halowa piłka nożna, badminton, boks, gimnastyka, koszykówka, sporty walki, tenis ziemny, tenis stołowy i sportowe zawody taneczne. Bilety na wydarzenia można nabyć online.

Hala Nysa – wydarzenia 2022

Jaki typ eventów oferuje Hala Nysa? Wydarzenia to imprezy sportowe, kabaretowe oraz muzyczne. W Hali Nysa po raz piąty z rzędu odbył się turniej finałowy TAURON Puchar Polski Kobiet. O cenne trofeum w tym roku walczyły drużyny z Łodzi, Rzeszowa, Legionowa i Radomia. Na hali odbyła się też wielka Gala Muzyka Tanecznej, na której zagrał sam król muzyki Disco Polo – Zenek Martyniuk oraz inne kultowe zespoły m.in. Piękni i Młodzi, Boys i Claudi. 

 

Jakie jeszcze imprezy odbywały się w Hali Nysa? Wydarzenia 2022 to także nadchodząca Polska Noc Kabaretowa. 10 edycja imprezy zabierze widzów w zupełnie inny wymiar rozrywki. Na scenie wystąpią m.in. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz Kabaret K2. Komicy na tapetę wezmą…Nysę oraz codzienne sprawy jej mieszkańców. Skomentowane zostaną lokalne afery, porażki i sukcesy.

Hala Nysa – koncerty 

Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Nysa? Koncerty na terenie obiektu to m.in. występ Roksany „Roxie” Węgiel. Młoda wokalistka jest zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018, jej debiutancki singiel „Żyj” osiągnął prawie 13 mln wyświetleń na YouTube, a sama Roksana uzyskała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Od tego czasu minęło kilka lat, a artystka zachwyca nowym repertuarem.

 

Występ z udziałem artystki nie jest jedyną imprezą, jaka odbędzie się w Hali Nysa. Koncerty w nadchodzących miesiącach to m.in. „Andrzejki w rytmie Disco Polo 2022”, w ramach którego wystąpią: Piękni i Młodzi, After Party, Zespół Muzyczny DEFIS, Power Play, Miły Pan, CamaSutra, Topky oraz DiscoBoys. Dobra zabawa taneczna zabawa gwarantowana!

Hala Nysa – bilety

Planujesz wybrać się na wydarzenia, które odbędą się w Hali Nysa? Bilety na koncerty w obiekcie można nabyć w sprzedaży internetowej. Istnieje możliwość wyboru sektora oraz miejsca.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Hala Nysa?
    Sportowo-widowiskowa Hala Nysa znajduje się przy ul. Studenckiej 23 w Nysie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Nysa?
    W Hali Nysa odbył się Puchar Polski w Piłce Siatkowej Kobiet 2020 oraz finałowy mecz TAURON Puchar Polski Kobiet 2022. Miała tu także miejsce Wielka Gala Muzyka Tanecznej Disco Polo.

  • Kiedy została utworzona Hala Nysa?
    Hala Nysa została otwarta 29 grudnia 2017 roku. Budowa hali rozpoczęła się dwa lata wcześniej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Nysa
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Sudecka 23
48-303 Nysa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/