GOKSiR w Przecławiu

GOKSiR w Przecławiu

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, czyli GOKSiR w Przecławiu to nowoczesna instytucja kultury Pomorza Zachodniego. Funkcjonuje od 16.09.2019 roku. To miejsce organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez, koncertów, a także obiekt sportowy, dedykowany głównie mieszkańcom gminy Kołbaskowo i najbliższej okolicy. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu znajduje się przy ul. Rekreacyjnej 1.

GOKSiR w Przecławiu - o obiekcie

GOKSiR w Przecławiu składa się z kilku części o różnych funkcjonalnościach. Jedną z nich jest moduł sportowy – z basenem, siłownią, salą fitness, boiskami sportowymi, kortami tenisowymi, ścieżkami biegowo-rowerowymi oraz jacuzzi. To właśnie tu goście mogą zadbać o zdrowie i sylwetkę.

 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu to miejsce, w którym rozwija się życie towarzyskie i kulturalne. W obiekcie funkcjonuje kino Zachód, restauracja oraz cztery sale szkoleniowo-dydaktyczne, wyposażone w sprzęt multimedialny. Ale to nadal nie wszystko – w GOKSiR mogą odbywać się wydarzenia na żywo – występy kabaretów, spektakle teatralne, koncerty gwiazd, pokazy i wiele innych. Piękna sala koncertowa, zaplecze estradowo-techniczne, garderoby i ogromna scena pozwalają na organizację najlepszych eventów w regionie!

GOKSiR – wydarzenia i koncerty

W ośrodku kulturalno-rozrywkowym odbyło się do tej pory wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalnych i imprez. Bilety na koncerty w GOKSiR w Przecławiu cieszyły się ogromną popularnością – nic dziwnego – na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Odbyły się tu koncerty LemON, Happysad, Agnieszka Chylińska, Acid Drinkers, The Dumplings, John Porter, IRA, Pidżama Porno i wielu innych muzyków.

 

Wielkimi wydarzeniami są zawsze przedstawienia teatralne – widzowie mają możliwość zobaczyć ulubionych aktorów serialowych i filmowych na żywo. Publiczność doskonale bawiła się m.in. na spektaklach Pół na pół, Przychodzi baba do lekarza, Wszystko o mężczyznach, Szalone Nożyczki, Dobry wieczór, to my!

GOKSiR – koncerty 2021/2022

A już niebawem – kolejne spektakle i koncerty w Przecławiu! Na scenie wystąpi zespół Illusion, NIKT, Chicken Legs oraz Ploretaryat – legendy polskiego rocka, Kazik, Fisz Emade Tworzywo, a jesienią 2022 – odbędzie się Mini Festiwal Reggae: pojawią się tu Bas Tajpan, Ras Luta i Habakuk. Nie czekaj na ostatnią chwilę – kup bilet i spotkaj ulubionych artystów na żywo w Przecławiu!

Często zadawane pytania dotyczące GOKSiR w Przecławiu

Gdzie znajduje się GOKSiR?

GOKSiR znajduje się w Przecławiu przy ul. Rekreacyjnej, nieopodal Szczecina, w gminie Kołbaskowo.

 

Kiedy został wybudowany GOKSiR?

GOKSiR wybudowany został w 2019 roku. To nowoczesny ośrodek sportu, kultury i rekreacji.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w GOKSiR?

W GOKSiR odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Na scenie pojawili się znani polscy muzycy i wykonawcy, a wśród nich – Kamil Bednarek, zespół LemON, Happysad, The Dumplings, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Łzy i wiele innych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spektakle teatralne – Szalone Nożyczki, My hrabiny nie płaczemy, Dobry wieczór, to my! 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

GOKSiR w Przecławiu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Rekreacyjna 1
72-005 Przecław

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/