G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe to nowoczesny obiekt biznesowy zlokalizowany w województwie podkarpackim, w Jasionce koło Rzeszowa. Odbywają się w nim jedne z największych imprez targowych w regionie, kongresy międzynarodowe i konferencje, wydarzenia kulturalne i sportowe. Kompleks powstał w roku 2016, obecnie to biznesowa wizytówka regionu.

G2A Arena Jasionka — historia obiektu

Budowa kompleksu rozpoczęła się w roku 2013, a uroczyste otwarcie kompleksu miało miejsce 23 czerwca 2016. W grudniu tego samego roku nazwę obiektu zmieniono na G2A Arena. Jasionka została wybrana nieprzypadkowo — dzięki takiej lokalizacji centrum sąsiaduje z terenem lotniska, co zapewnia gościom wygodny dojazd do obiektu.

 

Nazwa G2A pochodzi od przedsiębiorstwa o tej samej nazwie. G2A to marketplace dla gier komputerowych, firma nowych technologii, powstała w Rzeszowie w roku 2010. Przedsiębiorstwo wciąż się rozwija: dziś posiada swoje biura także w Warszawie i Krakowie, ale także za granicą: w New Delhi, Szanghaju, Hongkongu.

G2A Arena — budowa kompleksu

Kompleks G2A Arena składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków. W jednym z nich znajduje się część kongresowa, drugi zaś przeznaczony jest na działalność wystawienniczą i lokale biurowe. Obie części kompleksu mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub stanowić całość, łącząc się w jedną przestrzeń. W obiekcie znajdziemy salę kongresową mogącą pomieścić 864 osoby, dwie sale konferencyjne dla 190 i 220 osób, 13 mniejszych sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 52 osób, pokój narad i salę bankietową. W biurach G2A Areny swoje siedziby mają też instytucje i agendy międzynarodowe. Przy kompleksie znajduje się parking mający ponad 600 miejsc.

G2A Arena — koncerty, wydarzenia, targi, spektakle

W Centrum G2A Arena odbyło się wiele wydarzeń i targów, na które można kupić bilety, między innymi Podkarpackie Targi Ślubne, Gala Elite Fighters, Forum Europa Ukraina, Kongresy partii politycznych, Targi Pracy Work Expo, Ekogala — Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, wystawa IPN “Ojcowie Niepodległości”, konferencje Cyber Future Live, Dieta w Hashimoto. G2A Arena to również spektakle, w tym “Dobrze się kłamie”, a także koncerty takich sław jak Lady Pank czy kulturalne wydarzenia, takie jak Queen Symfonicznie.

G2A Arena — bilety

Bilety na wydarzenia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena to gwarancja dobrze spędzonego czasu. W zróżnicowanej ofercie obiektu każdy może znaleźć coś dla siebie — od gali sportowych, przez tematyczne targi, po spektakle teatralne.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się G2A Arena?
    Centrum Wystawienniczo Kongresowe G2A Arena znajduje się w bezpośrednim pobliżu terminalu lotniczego w Jasionce, na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego, co zapewnia gościom wygodny dojazd do obiektu.
  • Jakie wydarzenia odbyły się w G2A Arena?
    W Centrum G2A Arena odbyło się wiele wydarzeń i targów, między innymi Podkarpackie Targi Ślubne, Gala Elite Fighters, Forum Europa Ukraina, Kongresy partii politycznych, Targi Pracy Work Expo, wystawa IPN “Ojcowie Niepodległości”, konferencje Cyber Future Live, Dieta w Hashimoto, spektakle, w tym “Dobrze się kłamie”, a także koncerty Lady Pank czy Queen Symfonicznie.
  • Kiedy utworzona została G2A Arena?
    Budowa obiektu trwała od 2013 do 2016 roku. Jego uroczyste otwarcie nastąpiło 23 czerwca 2016. Krótko po otwarciu funkcjonował jako Centrum Wystawienniczo-Kongresowe (CWK), aż do grudnia 2016, kiedy to firma G2A została jego sponsorem tytularnym. Od tamtej pory pełna nazwa to G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jasionka 953
36-002 Jasionka

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/