Centrum Kulturalne w Przemyślu

Centrum Kulturalne w Przemyślu

Centrum Kulturalne w Przemyślu mieści się w zabytkowym budynku przy ul. Stanisława Konarskiego 9. W dwudziestoleciu międzywojennym mieściło się tu Towarzystwo Gimnastyczne  „Sokół”, w latach późniejszych stacja zbrojna Legionów Polskich, Polskie Towarzystwo św. Wincentego a Paulo oraz Towarzystwo YMCA. Podczas wojny w gmachu funkcjonował radziecki Dom Armii Czerwonej oraz niemiecki Oficerski Klub Kultury. Polska działalność kulturalna tego miejsca rozpoczęła się w 1946 roku pod szyldem Powiatowego Domu Kultury Związków Zawodowych. W 1991 roku istniejący w tym miejscu Wojewódzki Dom Kultury przemianowano na Centrum Kulturalne w Przemyślu. Działające w Centrum Kulturalnym Przemyśl kino organizuje pokazy filmów ambitnych, jak również komercyjnych.  

Centrum Kulturalne Przemyśl Bilety

W serwisie eBilet.pl zakupisz oryginalne i aktualne Centrum Kulturalne Przemyśl bilety na koncert i spektakle teatralne – sprawdź już teraz!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kulturalne w Przemyślu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Konarskiego 9
37-700 Przemyśl
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/