Grand Kyiv Classical Ballet - Notre Dame De Paris

Grand Kyiv Classical Ballet - Notre Dame De Paris

ZMIANA TYTUŁU Zamiast Jeziora Łabędziego zapraszamy na balet Notre Dame De Paris.

 

Grand Kyiv Classical Ballet, rozpoczął swoją działalność koncertową w 2014 roku od trasy koncertowej po Francji, która nosiła tytuł "gwiazdy światowego Baletu" ponad 35 koncertów galowych w ciągu półtora miesiąca! Po udanej ofercie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych na całym świecie. Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia i wiele innych. Bilety na Grand Kyiv Classical Ballet już w sprzedaży.

Grand Kyiv Classical Ballet Notre Dame De Paris

Drodzy Miłośnicy Baletu, w związku z rosyjską agresją na Ukrainę większość teatrów i sal koncertowych w Europie ogłosiła bojkot wszelkiej rosyjskiej kultury.

 

Jesteśmy również solidarni z cywilizowanym światem, który potępił przemoc, jakiej dopuszczają się rosyjscy okupanci na Ukrainie.

 

W związku z zaistniałą sytuacją zamiast baletu Czajkowskiego "Jezioro łabędzie", odbędzie się premiera baletu klasycznego "Notre Dame de Paris"

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie biletów, które obowiązkowo będą ważne na balet klasyczny Notre Dame de Paris”, a dzięki nim będzie można go bez problemu zwiedzać - data, godzina, miejsce i miejsca na sali wskazane na Twoim bilecie pozostają BEZ zmian!!!

 

Jesteśmy pewni, że ta wspaniała, barwna akcja baletowa dostarczy Wam wielu żywych, niezapomnianych wrażeń!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grand Kyiv Classical Ballet - Notre Dame De Paris
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/