Bilet Otwarty eBilet - jeden voucher, wiele możliwości

Bilet Otwarty eBilet - jeden voucher, wiele możliwości

SPRAWDŹ BILETY

Bilet Otwarty eBilet to idealny pomysł na prezent last minute. Podaruj wyjątkowe emocje, które na długo pozostaną w pamięci.

 

 • Bilet Otwarty jest ważny do 12 miesięcy od daty jego zakupu
 • Daje możliwość wyboru dowolnego wydarzenia z oferty portalu eBilet

Dostawa Biletu Otwartego eBilet

Bilet Otwarty eBilet możesz otrzymać w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podany przez siebie w formularzu zakupowym adres e-mail lub w postaci eleganckiego, wydrukowanego już prezentu (biletu), wybierając opcję jego dostarczenia pocztą .

 

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA przy płatności natychmiastowej za pośrednictwem PayU! Spóźniłeś się z zakupem prezentu? Zamów voucher online - wybierz elektroniczną dostawę vouchera i wydrukuj go kilka sekund później!

Podaruj Voucher na prezent! Doskonały prezent na Święta

Zapomnij o godzinach poszukiwań nietrafionych upominków - Bilet Otwarty eBilet to gwarancja udanego prezentu dla bliskiej Ci osoby! Z voucherem eBilet podarujesz to, co najlepsze: niezapomniane emocje oraz możliwość wyboru – to obdarowana osoba sama zdecyduje na co przeznaczy swoją kartę prezentową eBilet. Już dziś zaskocz bliskich swoją kreatywnością i podaruj im kartę podarunkową eBilet czyli bilet na prezent do wolnego czasu na najlepsze koncerty, fantastyczne spektakle, niezapomniane widowiska, emocjonujące imprezy sportowe i wiele więcej!

Bilet Otwarty eBilet – jedna karta, nieograniczony wybór! Motywuj, nagradzaj lub po prostu podziękuj z kartą podarunkową eBilet.

 

Bilet Otwarty eBilet – spraw by wizerunek Twojej firmy łączył się z pozytywnymi emocjami!

 

Zaskocz swoich klientów biznesowych i podaruj im wyjątkową kartę podarunkową od eBilet! Karta podarunkowa eBilet to idealna forma podziękowania i niebanalna alternatywa dla gadżetów firmowych, może też stanowić nagrodę dla kluczowych klientów biznesowych i być sposobem na umocnienie z nimi relacji.

 

Szczęśliwy Pracownik z Kartą podarunkową eBilet!

 

Zyskaj lojalność swoich pracowników i zmotywuj ich do dalszego działania! Z kartą podarunkową eBilet w niebanalny sposób nagrodzisz pracowników za ich wytrwałość w dążeniu do waszego wspólnego celu. Kartę podarunkową eBilet możesz nabyć korzystając ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świaczeń Socjalnych.

 

Bilet Otwarty eBilet – planuj kampanię korzystając z naszej popularności!

 

Zwiększ atrakcyjność swojej marki dzięki współpracy z liderem produktu wolnego czasu eBilet. Skorzystaj z rozpoznawalności eBilet i zachęć klientów do zakupu. Doceń stałych konsumentów i zyskaj nowych, lojalnych klientów – dzięki karcie podarunkowej eBilet w prosty i skuteczny sposób wypromujesz swoją markę. Kartę podarunkową eBilet możesz nabyć korzystając ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Nie zwlekaj, zamów już dziś kartę Bilet Otwarty eBilet - prezent z gwarancją dostarczenia niezapomnianych emocji!

Integralną częścią vouchera jest jego regulamin dostępny TUTAJ

 

KARTA PODARUNKOWA eBilet – podaruj emocje w prezencie!

 • idealna forma prezentu na każdą okazję,

 • do wykorzystania na dowolne wydarzenie z oferty lidera rynku eBilet.pl,

 • największa oferta wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w jednym miejscu,

 • wartość karty podarunkowej dopasowana do Twoich potrzeb,

 • środki dostępne na karcie podarunkowej aż do wyczerpania limitu,

 • wygodna dostawa uzależniona od potrzeb: w formie elektronicznej lub na eleganckim blankiecie,

 • szybki i prosty sposób realizacji na stronie eBilet.pl,

 • długi termin ważności – do 12 miesięcy od daty zakupu vouchera,

 • dopasowany do potrzeb spersonalizowany layout oraz logotyp firmy na życzenie klienta.

Skorzystaj z naszej propozycji już teraz i kup voucher o dowolnej wartości!

Voucher otrzymasz w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podany przez siebie w formularzu zakupowym adres e-mail. Jeśli wolisz otrzymać voucher w postaci eleganckiego, wydrukowanego już vouchera wybierz opcję jego dostarczenia pocztą lub kurierem.

Kontakt w sprawie kart podarunkowych:

Chcesz wiedzieć, skorzystaj z zakładki KONTAKT w CENTRUM POMOCY

 

Kontakt w celu ustalenia indywidualnej oferty biznesowej:

Artur Krzyżanowski, artur.krzyzanowski@ebilet.pl 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bilet Otwarty eBilet - jeden voucher, wiele możliwości
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Bilet Otwarty eBilet - jeden voucher, wiele możliwości BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/