Michał Malinowski

Michał Malinowski

Michał Malinowski jest znanym i cenionym aktorem młodego pokolenia. Wyróżnia go doskonała gra aktorska, zaangażowanie w wykonywaną pracę, niezwykle atrakcyjny wygląd oraz sumienność oraz profesjonalizm w odgrywaniu powierzonych ról. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma bogaty, różnorodny dorobek artystyczny. Ceniony, szanowany i lubiany wśród innych artystów. Człowiek wielu pasji. Odwaga to jego drugie imię. Jak wyglądała droga do sukcesu znanego aktora polskiej sceny artystycznej? Przyjrzyjmy się młodemu artyście z bliska.

Michał Malinowski- historia życia 

Michał Malinowski urodził i wychował się w Warszawie. Jest polskim aktorem teatralnym, filmowym, serialowym oraz dubbingowym. Jako nastolatek znany artysta trenował jazdę konną. Na swoim koncie ma tytuł wielokrotnego Mistrza Polski w jeździe konnej w stylu western.

 

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi, którą młody aktor ukończył w 2014 roku, pozwoliła na zdobycie perfekcyjnych szlifów gry aktorskiej. Co więcej, w trakcie studiów Michał Malinowski wziął udział w bardzo wielu etiudach, co pozwoliło na zdobycie bezcennego doświadczenia. 

 

Oprócz kariery artystycznej Michał Malinowski rozwija wiele innych, dodatkowych pasji. Do największych zaliczyć można m.in.: taniec współczesny, grę na gitarze, wspinaczkę skalną, nurkowanie, trening różnorodnych sztuk walki- krav maga, sambo czy tajski boks. 

 

Pod koniec roku 2019 młody aktor wycofał się z intensywnego życia publicznego, ku ogromnemu zmartwieniu swoich fanów, wyruszając w samotny rejs po Oceanie Atlantyckim. Co więcej, w podróż artysta wyruszył na własnoręcznie wykonanym jachcie. Łódź budował przez 14 miesięcy. Własnoręczna konstrukcja stała się dla Michała Malinowskiego nie tylko środkiem transportu, ale także domem na czas podróży spełniającej marzenia. 

Michał Malinowski dorobek artystyczny

Debiut aktorski na wielkim, szklanym ekranie Michał Malinowski odbył, grając w 2010 roku w popularnym serialu Ojciec Mateusz. Co więcej, grając w serialu Wszystko przed nami, dał się poznać szerokiej publiczności, zyskując dużą sympatię wielu widzów. Aktora zobaczyć mogliśmy także w serialu Na Wspólnej, w którym odgrywał rolę Norberta Owczarka. Pierwsza miłość do także produkcja, w której możemy oglądać artystę, od 2016 roku, jako Pawła Nowogrodzkiego. Gościnnie Michał Malinowski wziął udział w Barwach Szczęścia, Hotel 52, Druga szansa, Dzwony wojny, Wszystko przed nami, Przyjaciółki, Echo serca, Pułapka, Na dobre i na złe i innych znanych polskich serialach. 

Michał Malinowski wziął udział także w wielu produkcjach filmowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje: Jak poślubić milionera?, Ułaskawienie, Historia Ireny Sendlerowej, Pasta z makreli i inne. 

 

Michał Malinowski to również aktor teatralny, którego grę aktorską oglądać mogliśmy na deskach Teatru Zamiast w Łodzi oraz Teatru Katarynka w Warszawie. Rok 2017 przyniósł artyście debiut na deskach Teatru Capitol, odgrywając rolę Rysia w sztuce Skok w bok.

 

Oprócz projektorów filmowych, teatralnych czy serialowych, w 2017 roku aktor wziął udział w siódmej edycji programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 

Michał Malinowski to także aktor dubbingowy, którego głos mogliśmy usłyszeć m.in. w takich tytułach jak: Czarownica Emma, Sam i Cat czy Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca

Współpraca z innymi artystami

Michał Malinowski biorąc udział w wielu, różnorodnych projektach, spotkał na swoje drodze artystycznej wielu, niesamowitych artystów, z którymi współpraca, spotkanie na planie filmowym czy serialowym było doskonałą lekcją aktorstwa. Do tego grona zaliczyć można takie osoby jak: Wojciech Mecwaldowski, Marta Ścisłowicz, Jan Wieczorkowski, Małgorzata Socha, Paweł Domagała, Filip Bobek, Radosław Pazura, Filip Zylber, Przemysław Sadowski, Piotr Polk, Mariusz Drężek oraz wiele innych. 

 

 

Zobacz też: Magdalena Lamparska, Małgorzata Potocka, Daniel Olbrychski, Renata Dancewicz, Ewa Skibińska, Aneta Zając, Cezary Pazura, Olga Bołądź, Magdalena Zawadzka, Dorota Chotecka, Sebastian Stankiewicz, Bartosz Porczyk, Michał Ziembicki, Magdalena Margulewicz, Karolina Adamczyk, Andrzej Deskur, Mateusz Łasowski, Robert Rozmus, Stanisław Banasiuk, Katarzyna Kozyra,

 

Michał Malinowski - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Michał Malinowski wystąpi w: Warszawie
  • Michał Malinowski urodził się 24 października 1990 roku
  • Michał Malinowski nie doczekał się potomstwa.
  • Michał Malinowski od wielu lat pasjonuje się żeglarstwem. Co więcej, uwielbia podróżować autostopem. Aktor posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego.
  • Udział młodego aktora w serialu Na Wspólnej, przyniósł aktorowi największą popularność.
  • Michał Malinowski jest mężczyzną liczącym 181 cm wzrostu.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Michał Malinowski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Michał Malinowski BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
08.12
czwartek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
17.12
sprawdzanie dostępności
od 139 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
29.12
czwartek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
21.01.2023
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
24.02.2023
piątek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 139 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/