Magdalena Wróbel

Magdalena Wróbel

Magdalena Wróbel to polska aktorka, która wykształcenie zdobywała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Pomimo młodego wieku już ma na swoim koncie pierwszą nagrodę branżową. Wystąpiła w kilku filmach oraz kilkunastu serialach, w tym w "Dziewczynach ze Lwowa", z czego jest najbardziej znana.

Historia Magdaleny Wróbel

Magdalena Wróbel urodziła się 3 sierpnia 1987 roku w Krakowie. Na początku jednak nikt się nie spodziewał, że ta mała dziewczynka zostanie aktorką. Była nieśmiała i zakompleksiona, a do tego bała się wystąpień publicznych. Pomimo tego jej mama postanowiła ją zapisać na zajęcia teatralne. Ich celem było to, aby mała Magda nauczyła się czytać na głos.

 

Szybko okazało się, że ta forma spędzania wolnego czasu była dla Magdaleny Wróbel wyjątkowo przyjemna. Zaczęła brać udział w pierwszych spektaklach, próbach mówienia wierszem oraz małych formach teatralnych. Już wtedy na jej koncie pojawiły się pierwsze nagrody i wyróżnienia. To sprawiło, że obecnie aktorka w wywiadach (m.in. dla portalu noblelashes.pl), wspomina, że to nie ona wybrała ten zawód, ale to on wybrał ją.

 

Po pierwszych sukcesach, jakie odniosła w młodym wieku, Magdalena Wróbel postanowiła kontynuować edukację w szkole aktorskiej. Dostała się na Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, którą ukończyła w 2013 roku. Już rok później zaliczyła swój debiut przed kamerą. Wystąpiła wówczas w głośnym filmie "Bogowie", gdzie zagrała pielęgniarkę Michalinę. Później wzięła także udział w licznych serialach, z których największy rozgłos przyniosły jej "Pierwsza miłość", "Ranczo", "Święty", a przede wszystkim "Dziewczyny ze Lwowa".

 

W wywiadach Magdalena Wróbel przyznaje, że tym, co ciągle pcha ją do przodu, są marzenia. To one sprawiają, że ma ochotę na więcej od życia. Mówi, że codziennie wyobraża sobie, co ją jeszcze czeka, co daje jej pęd do udziału w kolejnych castingach i wykonywaniu następnych telefonów, które rozwijają jej karierę. Twierdzi, że nie żyłaby, gdyby nie marzyła.

Magdalena Wróbel — największe sukcesy

Pierwsze wyróżnienia i nagrody Magdalena Wróbel otrzymywała już w młodym wieku, kiedy jako dziecko i nastolatka grała w małych formach teatralnych oraz brała udział w konkursach. Choć nie są one uważane przez świat aktorski za poważne wyróżnienia, to z pewnością takowym już jest nagroda na 30. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. To właśnie na nim w 2012 roku aktorka otrzymała statuetkę "Inwestycja w talent", która była dla niej świetnym motorem napędowym na początku jej kariery.

Najpopularniejsze filmy i seriale Magdaleny Wróbel

Magdalena Wróbel wystąpiła m.in. w:

 • filmach:
  • "Bogowie", gdzie zagrała rolę pielęgniarki Michaliny,
  • "Planeta singli", gdzie zagrała rolę barmanki Edyty,
  • "Ja teraz kłamię", gdzie zagrała rolę producentki,
  • "Bo we mnie jest seks", gdzie zagrała rolę ekspedientki,
 • serialach:
  • "Dziewczyny ze Lwowa", gdzie zagrała rolę Poliny Kłyczko,
  • "Pierwsza miłość", gdzie zagrała rolę Doroty Warskiej,
  • "Ranczo", gdzie zagrała rolę charakteryzatorki,
  • "Komisarz Alex", gdzie zagrała rolę Dominiki,
  • "Święty", gdzie zagrała rolę gwiazdy,
  • "Druga szansa", gdzie zagrała rolę mamy koleżanki Kalinki.

Z kim współpracuje Magdalena Wróbel?

Na planie filmowym Magdalena Wróbel współpracowała m.in. z:

 • Tomaszem Kotem, Cezarym Kosińskim, Magdaleną Czerwińską, Piotrem Głowackim, Rafałem Zawieruchą, Martą Ścisłowicz (w ramach filmu "Bogowie"),
 • Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Weroniką Książkiewicz, Tomaszem Karolakiem, Danutą Stenką, Joanną Jarmołowicz (w ramach filmu "Planeta singli"),
 • Marią Dębską, Krzysztofem Zalewskim, Leszkiem Lichotą, Borysem Szycem, Barbarą Burską (w ramach filmu "Bo we mnie jest seks"),
 • Joanną Kulig, Robertem Więckiewiczem, Pauliną Walendziak, Mają Ostaszewską, Januszem Chabiorem, Rafałem Maćkowiakiem, Marianem Dziędzielem (w ramach filmu "Ja teraz kłamię").

 

Zobacz też: Marcin Dorociński, Marcin Bosak, Andrzej Zieliński, Krzysztof Ibisz, Marta Wierzbicka, Joanna Koroniewska, Małgorzata Potocka, Maciej Damięcki, Anna Dereszowska, Renata Dancewicz, Michał Rosiński, Krystian Pesta, Joanna Orleańska, Monika Mazur, Dorota Landowska, Maja Pankiewicz, Piotr Cyrwus, Marcin Franc, Anna Gornostaj, Michał Piróg,

 

Magdalena Wróbel - Często zadawane pytania

 • W najbliższym czasie Magdalena Wróbel wystąpi w: Warszawie
 • Magdalena Wróbel urodziła się 3 sierpnia 1987 roku.
 • Magdalena Wróbel urodziła się w Krakowie.
 • Kariera Magdaleny Wróbel rozpoczęła się w 2008 roku.
 • Pierwszy film, w którym zagrała Magdalena Wróbel, nazywał się "Bogowie". Aktorka zagrała w nim rolę pielęgniarki Michaliny.
 • Magdalena Wróbel zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Bogowie", "Planeta singli", "Bo we mnie jest seks", "Druga szansa", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Ranczo".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Magdalena Wróbel
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Magdalena Wróbel BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
08.12
czwartek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
17.12
sprawdzanie dostępności
od 139 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
29.12
czwartek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
21.01.2023
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
24.02.2023
piątek, 19:00
Teatr Capitol w Warszawie
sprawdzanie dostępności
od 139 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/